Petr__

Co je certifikát na stránce skutecnydarek.cz?

je tam " V našem obchodě můžete koupit dárkový certifikát, do kterého můžete dopsat své přání a věnovat ho jako netradiční dárek někomu ze svého okolí. Z peněz získaných prodejem certifikátů zajišťujeme potřebným lidem pitnou vodu, vzdělání, lékařskou péči nebo novou živnost a tím i ekonomickou soběstačnost. Nákupem u nás tak pro sebe i své blízké získáte dobrý pocit ze smysluplného dárku. "moc sem z toho nepobral. je to jen taková sranda?účel vidím jen snad v tom že to rozšíří povědomí o této iniciativě

Odpovědi
arygnoc

venovanie.
zdroj http://www.sku­tecnydarek.cz/pa­ges/faq/#ecert

;-Q

Pepa25

Certifikát je potvrzení o darování. Můžeš to pojmout tak, žes mohl koupit někomu nějakou blbost, ale místo toho jsi koupil kozu, která pomáhá někde v Africe a dotyčný o tom dostane potvrzení, že je to vlastně také jeho zásluha …