Co je bisexuálka?

Potřebuji to vědět! Prosím napište!

Nejlepší odpověď
annas

Bisexuál(ka) je současně heterosexuál(ka) a homosexuál (ka). Vyhledává sex se stejným, ale i s rozdílným pohlavím. Oba druhy ho (ji) sexuálně uspokojí.

Další odpovědi
wenda

muž/ žena, které vzrušuje opačné i stejné pohlaví.

kenyrts

Bisexualita je už po zhruba jedno století velmi kontroverzním tématem, které vzbuzuje emoce mezi odborníky i aktivisty z řad sexuálních minorit. Nyní na počátku jednadvacátého století se zdá, že se bisexuální lidé domohli alespoň v některých zemích statutu samostatné skupiny. Přesto však kontroverze neutichají, což je dáno mimo jiné tím, že stále neexistuje žádné obecné vymezení toho, co se rozumí bisexualitou.
více,viz velice zajímavý link:

Zdroj: http://www.ben­gales.cz/vedec­ke-studie/bisexu­alita.html