Avatar uživatele
Pavel1212

Co je Avatar?

Co je Avatar ? Co je Avatar?
Doplňuji:
Aha…já jsem věděl že to má něco s filmy společného…a je to i v ČR v kinech?…s českým dabingem? …díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Avatar je (především vizuální) reprezentace uživatele ve virtuální realitě.

Viz. Wikipedie. Nejlepsi kamos cloveka :) Hehe. Ne just joke.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­vatar

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

loňský anglo-americký filmový hit; jeho příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA
, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Hrdinou je paralyzovaný voják
Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí
vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle.
srov. zdroj (P.S. Taky jsem ho neviděl ;{)))=

druhý význam slova avatar, který uvádí kolega, jsem chtěl uvést taky, ale vzhledem k tomu, že jste ho napsal s velkým A, nabyl jsem dojmu, že máte na mysli onen film.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/228329-avatar/?text=146253

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

ZDE VÁM POSÍLÁM ODKAZ NA AVATAR
Doplňuji:
ANO JE TO NA DVD STOJÍ TO 474KČ VÍCE ZDE V ODKAZEhttp://www­.zbozi.cz/item­s?r=hint&item­Type=new&q=dvd­+film+avatar

Zdroj: http://teenage­.cz/film/recen­ze/avatar-526

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít…
Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek