Pavel1212

Co je Avatar?

Co je Avatar ? Co je Avatar?
Doplňuji:
Aha…já jsem věděl že to má něco s filmy společného…a je to i v ČR v kinech?…s českým dabingem? …díky

Nejlepší odpověď
Retko

Avatar je (především vizuální) reprezentace uživatele ve virtuální realitě.

Viz. Wikipedie. Nejlepsi kamos cloveka :) Hehe. Ne just joke.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­vatar

Další odpovědi
quentos

loňský anglo-americký filmový hit; jeho příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA
, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Hrdinou je paralyzovaný voják
Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí
vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle.
srov. zdroj (P.S. Taky jsem ho neviděl ;{)))=

druhý význam slova avatar, který uvádí kolega, jsem chtěl uvést taky, ale vzhledem k tomu, že jste ho napsal s velkým A, nabyl jsem dojmu, že máte na mysli onen film.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/228329-avatar/?text=146253

panenka

ZDE VÁM POSÍLÁM ODKAZ NA AVATAR
Doplňuji:
ANO JE TO NA DVD STOJÍ TO 474KČ VÍCE ZDE V ODKAZEhttp://www­.zbozi.cz/item­s?r=hint&item­Type=new&q=dvd­+film+avatar

Zdroj: http://teenage­.cz/film/recen­ze/avatar-526

HerbiG

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít…
Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle