persy

Co je ASCII řetězec?

Text z manualu:Jestlize jste zvolili 64-bit WEP klic,zadejte jakychkoli 5 znaku(ASCII retezec)…

Odpovědi
GangstaHelper

ASCII je kódování textu. K němu se nahrává příslušná znaková stránka.

Asi zadáváte klíč u připojení wifi. V návodu chtějí říct, že toto šifrování používá kód z ASCII znaků.

Jaké znaky to jsou se podívejte v této tabulce: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/AS­CII#Tabulka_AS­CII_k.C3.B3d.C5­.AF

Jsou tam tedy písmenka, číslice a různé znaky… Jako heslo bych volil nějaký kód s písmenem na začátku, třeba a1234. Na velikosti (malé/velké) ZÁLEŽÍ