co je 3d hrebenovy filtr

zajmalo by mě k čemu slouží v televizích

Nejlepší odpověď
annas

Hřebenové filtry se využívají za účelem optimálního využití rozlišení poskytovaného digitálními zdroji signálu. Pomáhají korigovat ztráty detailů a barev, ke kterým dochází, když televizor prezentuje signál na obrazovce a přitom několik verzí obrazu překrývá jednu přes druhou. Hřebenový filtr optimalizuje jemné detaily, čistí kontury obrazu a eliminuje výrazně nepatřičné barvy. Výsledkem je vyšší barevná čistota a stabilnější obraz a také téměř úplná eliminace rušivých šachovnicových struktur a rozpíjení barev. Finlux 3D hřebenový filtr pro optimalizaci obrazu. Viz heslo -
Finlux 3D hřebenový filtr pro optimalizaci obrazu na uvedené stránce.

Tomy, když někoho upozorňujete na chybu, měl byste si ji opravit i u sebe. Před ale patří čárka.

Zdroj: http://www.fin­lux.cz/funkce­.htm

Další odpovědi
tomy999

Slovo zajmalo neexistuje ale existuje slovo zajímalo.

kenyrts

3D Comb Filtering: opět nic nového, digitální hřebenové filtry se používají k oddělení barevných a jasových složek již dlouhou řadu let, 3D filtrování pak opět oproti staršímu 2D navyšuje kvalitu obrazu