Toruk

Co jde nahoru a dolů po schodech bez pohybu?

Doplňuji:
Ten který je: to je pravda z poloviny. Cestující relativně není v pohybu- vůči schodům. Absolutně v pohybu je- vůči chodbě.

Odpověď: je to KOBEREČEK

Nejlepší odpověď
annas

Šla jsem to vyzkoušet. Když jdu po schodech dolů i nahoru, našlapuji na špičku, takže pata je bez pohybu.

Další odpovědi
ten který je

Cestující na eskalátorech.

roxy52

Asi výtah.

Jahoda

Prach 😁 Máme ho na botách a když chodíme, roznášíme ho. Je to blbost, ale nic mě nenapadlo 😁

Fred

Napadl me invalida.
Na takovem tom vozitku – on se nehybe, proste s tim vozikem vyjede nahoru. 🙂