Co hrozí dítěti, pokud ujídá kočičí granule?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nic, protože granule a ostatní kočičí jídlo je pod přísnou kontrolou. Řekl bych, že přísnější než to lidské jídlo.

Další odpovědi
anonym

může mít průjem,nebo zácpu,ale ohrozit by ho to vážně nemělo

Radak

Moji kluci ujídali psí granule a vyrostli z nich normální lidi. Z dlouhodobého hlediska to bude v pohodě. Z krátkodobého hlediska jim hrozí pokárání. Zažívací potíže by je snad odradily.

Terryle

Pokud nejsou granule starý a nejsou ve špíně, tak vůbec nic. Taky jsem na ně jako dítě chodila a měla jsem naprosto přesně vyčíhlý, který jsou dobrý a který ne. Jednou se povedlo koupit tak vynikající, že jsem jich zlikvidovala snad víc než ta kočka… :o) naši se tehdá nestíhali divit, kam se to ztrácí. A žiju bez následků dodnes…

venkovan

Záleží na kočce. Mohla by ho seknou vzteky do tváře. Do cizího talíře se neleze.

lucille

mmm..myslím že nic :) … taky jsem je jídávála..(když sem byla malá!).. a nic mi nebylo :)

Meggi

myslím,že krom žaludečních potíží asi nic možná,ale bude lepší granule dát z dosahu mimča