AAnnaannaa

Co hrozí člověku, který dražil za nás náš dům, byl to rodinný příslušník, pak nás využil a dům prodal?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se dopustil podvodu, či jiného trestného činu, tak na něj můžete podat trestní oznámení. Pokud se jeho vina prokáže, tak trest mu určí soud. Pokud se nic neprokáže a podle práva bylo vše v pořádku, tak se mu nestane nic.

Další odpovědi
Hlada

Chtělo by to lépe popsat. Dražit svůj vlastní majetek a ještě k tomu používat zástupce nedává smysl. Jádro problému bude asi jinde.

terry

Jakým způsobem vás využil?