Stříbrný

Co hodnotíte na Babišovi pozitivně, a co negativně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je schopný ekonom a manager.
A to je asi vše, co o něm mohu říct, osobně jej neznám.

Další odpovědi:

Zlatý

Osobně nikoho takového neznám. Nemohu proto hodnotit jak pozitiva, tak i negativa.
Doplňuji:
Pokud míníš našeho podnikatele a nyní i politika, odpověď se nebude nijak zvlášť lišit ;-) .
Ten člověk se veřejně projevuje jen příliš krátce na jakékoliv hodnocení. Těch, co mám úspěšně mazali med kolem huby, jsem už zažil až příliš! Jejich heslo vždy bylo 'slibem nezarmoutíš' a vím, jak to dopadlo :-(
Dejme mu proto čas a mně ho dej též, ať mohu hodnotit alespoň trochu objektivně.

Pozitivně-že se snaží kvákat česky
Negativně-že je to vůl s milionama v bance
Doplňuji:
Je to další bolševik,teda komanč na naší politické scéně
Na VŠE se věnoval práci v mezinárodní organizaci studentů AIESEC a stal se jejím prezidentem. Vysokou školu ukončil s červeným diplomem a 1. listopadu 1978 nastoupil do státního PZO Chemapol Bratislava. V témže roce 1978 se stal kandidátem KSČ, za jejíhož člena byl přijat o dva roky později, tedy v roce 1980.

Bronzový

Propojil vysokou politiku a svůj byznys, zlehčuje střety zájmů, ve kterých je, úmyslně investoval do médií, aby si to posichroval i na této frontě, obklopuje se divnými lidmi, lže o své minulosti, je zvyklý vše rozhodovat sám ... Pozitiva mě nějak nenapadají, vy víte o něčem?
Gecce: že je (všeho)schopný je také negativum, ne?

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

www >>> to je sice taky odpověď, ale pokus se hodnotit jen dle toho, co víš nebo jsi viděl v TV

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.