Agneta

Co hodnotíte na Babišovi pozitivně, a co negativně?

Nejlepší odpověď
gecco

Je schopný ekonom a manager.
A to je asi vše, co o něm mohu říct, osobně jej neznám.

Další odpovědi
www

Osobně nikoho takového neznám. Nemohu proto hodnotit jak pozitiva, tak i negativa.
Doplňuji:
Pokud míníš našeho podnikatele a nyní i politika, odpověď se nebude nijak zvlášť lišit 😉 .
Ten člověk se veřejně projevuje jen příliš krátce na jakékoliv hodnocení. Těch, co mám úspěšně mazali med kolem huby, jsem už zažil až příliš! Jejich heslo vždy bylo ‚slibem nezarmoutíš‘ a vím, jak to dopadlo ☹
Dejme mu proto čas a mně ho dej též, ať mohu hodnotit alespoň trochu objektivně.

anonym

Pozitivně-že se snaží kvákat česky
Negativně-že je to vůl s milionama v bance
Doplňuji:
Je to další bolševik,teda komanč na naší politické scéně
Na VŠE se věnoval práci v mezinárodní organizaci studentů AIESEC a stal se jejím prezidentem. Vysokou školu ukončil s červeným diplomem a 1. listopadu 1978 nastoupil do státního PZO Chemapol Bratislava. V témže roce 1978 se stal kandidátem KSČ, za jejíhož člena byl přijat o dva roky později, tedy v roce 1980.

Pepa25

Propojil vysokou politiku a svůj byznys, zlehčuje střety zájmů, ve kterých je, úmyslně investoval do médií, aby si to posichroval i na této frontě, obklopuje se divnými lidmi, lže o své minulosti, je zvyklý vše rozhodovat sám … Pozitiva mě nějak nenapadají, vy víte o něčem?
Gecce: že je (všeho)schopný je také negativum, ne?

Agneta

www >>> to je sice taky odpověď, ale pokus se hodnotit jen dle toho, co víš nebo jsi viděl v TV