Damiana

Co e-kuřáci vydechují?

Dost se tu psalo o e-cigaretách. Mě by ale zajímalo, co obsahuje „kouř“ (pára?), co kuřáci elektronických cigaret vyfukují.
Doplňuji:
Sdesigner: takže ta pára je sice bez zápachu, ale to je trochu podezřelé…když bude sedět vedle mě a pářit, tak já budu stejně trochu taky s ním… To mi vrtá hlavou. Jsem nekuřačka a silná alergička právě na cigarety, jde mi o to, abych se neradovala předčasně a pak nepátrala po tom, po čem je mi zase šoufl…

Nejlepší odpověď
Mapel

Je to taková pára podle příchuti, e-kuřák se stává osvěžovačem vzduchu.

Další odpovědi
sdesigner

Kedze tou parou vdychuju aj nikotin co je hlavna funkcia ecigarety, predpokladam ze vsetok nikotin jeho pluca nestihnu absorbovat tak vydychne aj male mnozstvo nikotinu spolu s tou parou. No je to lepsie ako tie spaliny z normalnej cigarety
Doplňuji:
Damiana ak si citliva na cigarety si citliva na vydychovany decht a 10ky chemiakalii v nom. Obsah nikotu vo vyfuknutej pare bude isto zanedbatelny. Toto by som ba tvojom mieste neriesil. ecigarety su urcite pokrok vzhladok k pasivnym fajciarom. Ja si myslim ze tie stopove prvky nikotinu obsiahnute v tej pare su daleko mensej koncentracie ako splodiny vyfukovych plynov aut co z hlbokym nadychom dychas kazdy den vo svojom meste ;) bud pokojna