Miroslavst

Co dožene člověka k sebevraždě?

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/211710-herec-martin-stepanek-spachal-sebevrazdu.html

Nejlepší odpověď
anonym

nás obyčejné smrtelníky většinou finanční krize,ale herce a zpěváky deprese

Další odpovědi
alexandra

Díky Miroslave za správu.Vůbec jsem to nevěděla.Ti herci jsou asi fakt na hlavu.Místo aby si užívali v klidu bezstarostný důchod,tak se zastřelí.A nouzí určitě netrpí.
Tak jak říká Burak,asi ty deprese.

Bunnik

Peníze, vztahy, deprese, svědomí, duševní nemoc, nevyléčitelná ne­moc…

elektrikář

Jsou případy že k tomu stačí 1 ženská, někdo má potíže ze dvěma. Nejhorší když má děti z oběma.

nabubindes

to nechci ani vědět…

BIGFOOT

NEODSUZUJME,NIKDO NEVÍ POKUD NEVĚŘÍ V BOHA CO HO ČEKÁ. BIGFOOT