Shady

Co doprovází kometu ison?

Říká se že mimozemšťané ale klidně to můžou být jen nějaké úlomky z ní nějaká úprava videa.

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=zeyV4fpEW­lY

Odpovědi
Emefej

Zatím ji nepodrovází nic, až bude blíž ke Slunci, tak jí bude doprovázet ohon. Kde jsi vzal ty mimozemšťany?

mosoj

Každopádně zajímavá otázka, která se co nevidět rozlouskne. Kometa má proletět 28. 11. 2013 ve vzdálenosti pouze 1,2 mil km od středu slunce a dá se předpokládat že tento průlet nevydrží. Nicméně v listopadu by měla být vidět na obloze ve velikosti větší než měsíc v úplňku.
Země by měla na své oběžné dráze projít ohonem této komety a nikdo neví co to udělá. Třeba je to ta Nibiru na kterou celý svět čeká, aby tady udělala pořádek !
Kéž by to byla pravda . To by těm arogantním zbohatlíkům co si staví podzemní kryty nic nepomohlo !

Martinuss

nic, to co vidíš ve videu je fake, kdyby si chtěl vidět to co je ve videu tak by si musel mít velkej teleskop jako celá země, což jaksi asi nemáme :D
Mimochodem to si nevymejšlim to je spočítáno