Avatar uživatele
TONICK

Co donést do nemocnice pacientovi se zánětem v ledvině? Příp. se zánětem ledvin.

Jestli něco přímo nevyhovuje, něco pomůže, resp. uklidní a utlumí případnou bolest a tak. Jde mi spíš o to, zda-li je něco, co by se tomuto typu pacienta, léčenému na urologii neměl něco nosit, protože by mu to mohlo uškodit. Díky mockrát za odpověď, AS

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, anonym před 4674 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
žolik

já bych donesla optimismus,kníž­ku,nějaké ovoce,a mluvila co bude až se vráti zdrav.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Doneste mu sebe samotnýho protože každá návštěva v nemocnici potěší a když už tam budete tak se klidně zeptejte co by eventuelně potřeboval a podle toho se zařiďte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na ledviny je nejlepsi 12 Prazdroj. 🙂
Zadne dzusy , nic sladkeho. Vseho tam dostava ted dost. Tak mu nic nenoste , jen pozvani pak na tu dvanacticku. At je to pani , nebo pan.. neznam nikoho , kdo by neco takoveho odmitl. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Nic kyselého ani sladkého a ochuceného.
Spíš bych donesla nějakou čistou vodu bez bublinek – jestli jí tam nemá dostatek – což se taky může stát =(.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Zánět v ledvinách mívám celkem pravidelně a obvykle jsou mi do nemocnice nošeny knihy, časopisy, čistá voda bez bublinek, brusinková šťáva (ze zdravé výživy a dávat bacha na složení – některé brusinkové šťávy neviděly brusinky ani z vlaku), sušenky, notebook + hromada filmů na externím harddisku. Hlavně nic kyselého (například pomerančový džus), a také hodně záleží na tom, v jakém stádiu léčby pacient je. Nejlepší je nejdříve donést něco k pobavení (například knihu) a rovnou se zeptat lékaře, co by bylo dobré přinést příště třeba k jídlu nebo k pití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Knížku, časopis, notebook.
Jakoukoliv mňamku jen po poradě s ošetřujícím lékařem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek