TONICK

Co donést do nemocnice pacientovi se zánětem v ledvině? Příp. se zánětem ledvin.

Jestli něco přímo nevyhovuje, něco pomůže, resp. uklidní a utlumí případnou bolest a tak. Jde mi spíš o to, zda-li je něco, co by se tomuto typu pacienta, léčenému na urologii neměl něco nosit, protože by mu to mohlo uškodit. Díky mockrát za odpověď, AS

Nejlepší odpověď
žolik

já bych donesla optimismus,kníž­ku,nějaké ovoce,a mluvila co bude až se vráti zdrav.

Zdroj: žolík

Další odpovědi
Jikra

Doneste mu sebe samotnýho protože každá návštěva v nemocnici potěší a když už tam budete tak se klidně zeptejte co by eventuelně potřeboval a podle toho se zařiďte.

anonym

Na ledviny je nejlepsi 12 Prazdroj. 🙂
Zadne dzusy , nic sladkeho. Vseho tam dostava ted dost. Tak mu nic nenoste , jen pozvani pak na tu dvanacticku. At je to pani , nebo pan.. neznam nikoho , kdo by neco takoveho odmitl. 🙂 -iv-

Berušinka

Nic kyselého ani sladkého a ochuceného.
Spíš bych donesla nějakou čistou vodu bez bublinek – jestli jí tam nemá dostatek – což se taky může stát =(.

Ravenne

Zánět v ledvinách mívám celkem pravidelně a obvykle jsou mi do nemocnice nošeny knihy, časopisy, čistá voda bez bublinek, brusinková šťáva (ze zdravé výživy a dávat bacha na složení – některé brusinkové šťávy neviděly brusinky ani z vlaku), sušenky, notebook + hromada filmů na externím harddisku. Hlavně nic kyselého (například pomerančový džus), a také hodně záleží na tom, v jakém stádiu léčby pacient je. Nejlepší je nejdříve donést něco k pobavení (například knihu) a rovnou se zeptat lékaře, co by bylo dobré přinést příště třeba k jídlu nebo k pití.

baghira

Knížku, časopis, notebook.
Jakoukoliv mňamku jen po poradě s ošetřujícím lékařem.