Avatar uživatele
salsa verde

Co doma dělá člověk který doma nemusí nic dělat?

Dnes jsem v obchodě vyslechla rozhovor dvou prodavaček. Jedna té druhé chválila krásné nehty a ta jí odpověděla: to víš, já je mám krásné protože doma nemusím nic dělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, rtepp, Damiana, anonym před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Člověk by neměl zažívat nudu a den by měl být pestrý a zábavný. Sama mám rozhodně pořád co dělat. Čtu si, nebo jsem na internetu, poklidím – vyperu a nebo jdu ven i zajdu občas na pivo nebo zajedu do města. Rozhodně se nikdy nenudím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Kecá. Kdyby nemusela doma nic dělat, nejspíš by „nehákovala ve kšeftě“ za pár kaček. Akryl(nebo gel) něco vydrží! 🙂
(Záleží ale také na tom, v jakém to bylo obchodě – to nepíšeš. Jestli vybalovala zboží v supermarketu, tak ji tipuji na lhářku bídnou. Pokud se ležerně opírala o pult ve vlastním značkovém butiku, to je jiná!:-)))

Osobně – nedělat doma nic? Takový člověk asi nic neumí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

asi má na práci doma lidi a co dělá????? .....musí se nudit …to je mrhání časem a tělesnou silou .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rtepp

Nic.
Doplňuji:
hanulka11 má pravdu.

Upravil/a: rtepp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, tak si myslím, že asi nemusí dělat nic, co by jí ty nehty zničilo, na mytí nádobí má buď myčku, nebo si bere rukavice, jako já, u vysávání se jí zničit snad nemůžou, pračka pere sama, a další úklidové práce nehty taky zvládnou.Pak je tady ještě další možnost a to, že si vymýšlí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Tak pracuje přes internet.

Já chci taky práci přes net, např. nějaké kreslení v CAD/CAM, když mám strojní průmyslovku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Já doma nedělám vůbec nic. Občas si pustím internet.
Z práce jedu na zahradu a kolem deváté přijdu domů naprosto unavený a pak nedělám nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Upřímně řečeno, představa „krásných“ nehtů, zrovna u prodavačky, mně připadá jako protimluv. Většinou nosí příšernosti obludných rozměrů, barev a designu, co si dají udělat u žluťáků. A kupující se na to musí ještě dívat. Zato namalovat se ,aby z ní nebylo strašidlo umí zřídka a slušivý účes též vidím málo. Udělal bych jim na to ve škole předmět výuky, potřebovaly by to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek