štamgast

Co dokáže z papíru vymazat lihový fix?

Něco jsem zvýrazňoval, ale propilo se mi to, tak to chci odstranit.
Doplňuji:
Líh jsem zkoušel, nepomáhá, teď mne napadlo, jestli by nepomohlo bělítko, ale to doma nemám.

Nejlepší odpověď
tom004

Napadá mně jedině oheň. Pochybuji,že by se našlo jiné řešení.

Další odpovědi
Natee

Bělítko by mohlo, je buď v tubě, nebo formou štětečku. Mám to v tubě, je to jako pero, píše se tím, a jsem spokojená, zamázne, co potřebuji. V drogerii do padesáti korun

Drap

Jedině by mohl fungovat čistý líh, ale myslím že to uplně nepůjde, že barva bude hluboko vsáknutá v papíru

ReHu

pokud nemáš bělítko, zkus to opatrně přelepit kouskem stejného papíru.