Avatar uživatele
Kyta

Co,dodat,na youtube,hlásí že nemám,nainsta­lovanou,novou­,verzi,přitom,mám,,kde je chyba??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pl4toon

Mezi, klávesnicí, a, židlí!! :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Ja jsem naopak s google chrome spokojenej. Vzdy se sam aktualizuje a flash ma v sobe zabudovany. Funguje super. Naopak vam muze blbnout IE, ten bych nepouzival. Zkuste ten chrome, nebo Firefox.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Braník

Novou verzi instalovat nemusíš pokud nechceš,můřeš si ponechat novou,to záleží na tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

už jsem Vám psal v předchozí otázce, ať mi pošlete výpis z Hijackthisu, jeslti náhodou v počítači není něco nechtěného.
Důležité je, jeslti jste si stáhla a nainstalovala správnou verzi – ono je verze pro IE a pak pro ostatní prohlížeče. A pokud používáte Google Chrome, tak ten má dost problémů s Flash Playerem – nedoporučuji používat.
Mimochodem Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů, takže pak v Googlu vědí, co stahujete, kam chodíte na stránky apod.
Doplňuji:
Právě zabudovaný Flash Player je v Google Chrome velký kámen úrazu – často jsem se setkal s problémy, kdy videa spouštěná v celoobrazovkovém režimu se trhala, videa ve vyšší kvalitě též. Někdy ani přehrát nešla.

Vždy se to vyřešilo přechodem na jiný prohlížeč, ať už Internet Explorer nebo třeba SRWare Iron (stejný jako Google Chrome jen bez „sledovacích funkcí“ a bez integrovaného Flash Playeru – však víc o Ironu najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/ ).
Pro Chrome prostě řešení nebylo a ani po internetu se nic nenašlo.

Mimochodem Internet Explorer se taky aktualizuje sám (počítám samozřejmě s nejnovější verzí) i Firefox se sám aktualizuje nebo si o aktualizaci aspoň řekne.
S Internet Explorer už dlouho problémy nejsou, pokud tedy nepoužíváte staré verze že jo 🙂

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek