fcoop

Co dodat---?

Ten článek – a hlavně ta píseň.Ta mě tedy „dostala“.

http://www.re­flex.cz/clanek/na­zory/43576/jak-vaclav-neckar-po-mrtvici-zboural-hitparadu.html

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsem viděla a slyšela Václava Neckáře a jeho bratra v pořadu Jana Krause. Píseň, z filmu Alois Nebel, kterou V8clav zpíval, mě naladila naměkko. Držím mu palce … Měla jsem ho ráda, když začínal v 60. letech, teď zvlášť obdivuji jeho sílu a vůli – zvítězil nad mrtvicí…

Byla jsem dojata včera a jsem i dnes … Krásný zážitek…

Další odpovědi
anonym

No ,jedním slovem:Nádhera!Dos­tala i mě.

beer

Hooodně dobrý oboje…))

anonym

Ja dodam … dodam to , ze jsem mela prvne v zivote husi kuzi i na pr .. !
Diiiky. Za tu pisnicku , i za tu husi kuzi na pr… 🙂 -iv-