sup

Co dobrého uvařit zmletého krůtího masa

Nejlepší odpověď
beer

Omáčku, roládu..
http://recepty­.vareni.cz/vyh­ledavani/?ingre­dience=mlete+kru­ti+maso
Ještě jsem to ale nezkoušel ))
Doplňuji:
Ještě víc najdeš zde:
http://www.go­ogle.cz/search?q=mlet%C3­%A9+kr%C5%AFt%C3%AD+ma­so&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=fr5vU­dr_LIWttAa8-YDwBA

Další odpovědi
briketka10

ty kapie plněné krůtím masíčkem
můžou být vynikající, mě by chutnal i
tento závin, může se použít mražené
listové těsto..
je to podobné, jako, když se usmaží
maso na sekanou a udělá se též se
zelím, nebo se špenátem..
http://www.re­cepty.cz/recep­t/kruti-zavin-611

anonym

Sekanou, karbanátky, čevabčiči… Prostě všechno, co se dá udělat z mletého masa. Také ho můžeš osmažit, ochutit a naplnit jím palačinky.

Damiana

Občas dělám kapustové a také zelné závitky. Je to moc dobré. V mléce nebo smetaně namočíš housky (na deset deka masa jedna). Rozmočenou směs smícháš s masem, přidáš pouze jedno vajíčko, trochu soli, pepře a majoránky. K tomu namletou vařenou kapustu nebo zelí (velké listy si necháš stranou).
Pak naplníš listy a stočíš do závitků. Dávám to do pekáče se směsí opečené mrkve, celeru a cibule na troše másla. Podliješ vývarem, přiklopíš, pečeš asi půl hodiny, odklopíš, přeliješ vypečenou šťávou a dopečeš dozlatova. Je to vynikající s novými brambory, ale výborné jsou i studené

elektrikář

Já dělám švédské kuličky Směs jako na sekanou ukoulet a zprudka osmažit ve friťáku. Nemusí se moc dlouho smažit Vkládám do omáčky ze zeleninového leča kečupu a feferonky. ,A v omáčce provařit aby chuť z omáčky prošla do masa. Nejsou také špatné z klasickými jíškovými omáčkami, houbovka křenová a podobně Plním také papriky do nich před plněním masem vložím plátek sýra, nebo kousek nivy.