pekynka

Co dobrého jste si naposledy porožnili na grilu?

Mám otevřené okno a i v tuhle dobu se sem line vůně nějaké pochoutky. Mám ráda ty bavorské bílé klobásky, jsou jedinečné.
Doplňuji:
pro Míru : jsi škůdce, ale rozumná odpověď je, že je noc a už se žrát nemá!

Nejlepší odpověď
noen

Naposledy jsem grilovala pstruhy a makrely s bylinkami,ze­leninu a namarinované vepřové steaky v pivu a chili.Se vší skromností se mi to povedlo mňamózně:c)

Další odpovědi
panenka

Naposledy jsem si pochutnala na kuřecích křidelkách v marinádě a na špekáčkách (grilovaly jsme minulý týden).

Bumbes

Grilovací tyčinky z Makra, sýrové i flamendr.

aramah

U nás se moc negriluje akorát když přijedou děti, pak podle chuti kdo co chce.

Jahoda

Tak nedávno jsme si na grilu udělali kuřecí křidýlk v marinádě, vepřový bůček, kotletu a já nevím, co ještě 🙂 A jako přílohu dělám toto: Vezmu čtverec alobalu, do něj dám plátky brambor, zeleninu, anglickou slaninu, sýr, klobásku atp., zabalím a dám na gril. Krásně to voní a je to fakt bomba. Chutná to svěle a k tomu dobře upečenému a křupavému masíčku je to vynikající 😛

Miroslavst

Pekyno budu asi hnusnej, ale nedá se nic dělat.
Naposledy jsem dělal grilovaná kuřecí stehýnka. asi takto:
http://img.ella­.centrum.cz/pho­tos/2010/02/09/6-200825-kureci-stehno-a-zampiony-na-grilu.jpg
Doplňuji:
Já věděl, že tak pěkně propečeným stehýnkem nas… a hlavně udělám chutě :D Myslím, že při pohledu na toto se myšlenka o zdravosti či nezdravosti žraní na noc rozplyne. (PS: máš mejl).

Veverka :-)

já jsem grilovala včera a měla jsem kuřecí křidélka s grilovaným rohlíkem.

FOG

Vcera kure,ale jen s chlebem a okurky.