Avatar uživatele
pekynka

Co dobrého jste si naposledy porožnili na grilu?

Mám otevřené okno a i v tuhle dobu se sem line vůně nějaké pochoutky. Mám ráda ty bavorské bílé klobásky, jsou jedinečné.
Doplňuji:
pro Míru : jsi škůdce, ale rozumná odpověď je, že je noc a už se žrát nemá!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, aramah před 5032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
noen

Naposledy jsem grilovala pstruhy a makrely s bylinkami,ze­leninu a namarinované vepřové steaky v pivu a chili.Se vší skromností se mi to povedlo mňamózně:c)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Naposledy jsem si pochutnala na kuřecích křidelkách v marinádě a na špekáčkách (grilovaly jsme minulý týden).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Grilovací tyčinky z Makra, sýrové i flamendr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

U nás se moc negriluje akorát když přijedou děti, pak podle chuti kdo co chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Tak nedávno jsme si na grilu udělali kuřecí křidýlk v marinádě, vepřový bůček, kotletu a já nevím, co ještě 🙂 A jako přílohu dělám toto: Vezmu čtverec alobalu, do něj dám plátky brambor, zeleninu, anglickou slaninu, sýr, klobásku atp., zabalím a dám na gril. Krásně to voní a je to fakt bomba. Chutná to svěle a k tomu dobře upečenému a křupavému masíčku je to vynikající 😛

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Pekyno budu asi hnusnej, ale nedá se nic dělat.
Naposledy jsem dělal grilovaná kuřecí stehýnka. asi takto:
http://img.ella­.centrum.cz/pho­tos/2010/02/09/6-200825-kureci-stehno-a-zampiony-na-grilu.jpg
Doplňuji:
Já věděl, že tak pěkně propečeným stehýnkem nas… a hlavně udělám chutě :D Myslím, že při pohledu na toto se myšlenka o zdravosti či nezdravosti žraní na noc rozplyne. (PS: máš mejl).

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Veverka :-)

já jsem grilovala včera a měla jsem kuřecí křidélka s grilovaným rohlíkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Vcera kure,ale jen s chlebem a okurky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek