spicerius

Co do 5000 z elektroniky s Wifi

Zdravím, scháním něco malého, zhruba jako mobil. Jde mi hlavně o to, aby to mělo wifinu a nějakou tu výdrž(s tabletama mám špatný zkušenosti že nevydržej moc). Napadlo by vás ještě něco krom mobilů s wifinou?

Odpovědi
Hohny

Tak krom mobilů a nějakých tabletů můžete ještě uvažovat o nejnižší třídě netbooků, který začínají právě na těch 5 tisících. Pak už asi jen el.čtečka knih s wifi nebo nějaké mp3 přehrávače s wifi, ale ty mají specifický určení, na wifi to není úplně dělaný. Jinak s tou výdrží to u mobilu taky není tak slavný oproti tabletu, samozřejmě je to individuální, ale když vám běží wifi, k tomu nějaké náročné aplikace a jas máte na plno, tak to nikdy moc dlouho nevydrží, hlavně díky té zapnuté wifi.

Bedy

No můžete se podívat na nějaký netbook nebo čtečku knih.
Osobně bych však ale šel do nějakýho dobrýho mobilu s dobrou výdrží. Určitě by se dalo něco najít 🙂

cochee

PDA – ovšem pro cenu do 5000 musíte do bazaru, nové PDA startují od patnáctky.

jedy

Pokud tě baví číst knihy, tak elektronický čtečky s wifi jsou jasnou volbou :) Baterie navíc vydrží daleko déle než u ostatní elektroniky ;)

Zdroj: http://mojectec­kaknih.cz