Co dnes večer podnikáte?

Já jdu se ženou,vnuky a sousedy opékat buřty.
Doplňuji:
Akce se zdařila! 😁

Nejlepší odpověď
Terryle

Šprtám řečtinu a upravuju článek. Když oboje stihnu a budu mít ještě na něco energii (pochybuju) a tátovi se bude chtít, možná zajedem na noční koncert známé do kláštera ve Žďáře nad Sázavou… ale moc to nevidím.

Další odpovědi
led

Máte ich dosť? Koľko km je to k vám z Bratislavy? Žeby som sa prebehla? Len tak, v rámci kondičky :)

Doplňuji:
Hlavne, že chutilo :)

Deli

Teď jsem uložila děti – a dál to nechám na manželovi, ale počítám, že bychom se tu červenali 🙂

Jikra

Akorát odcházím pít pivíčko do hospůdky.Mňam.
Doplňuji:
No tak hlavně že se zadařilo.
A tak to má byť!

Drap

Klasika…nic

AnnMary

Jdem s kamarádkou za kamarády grilovat na chatu do nedaleké vesničky:)

iceT

Právě dokončuji http://i.mimi­bazar.cz/h/bc/12/­100805/20/p19468­.jpg

Ella

u nás je pouť, takže vyrážím s kamarády do víru „velkoměsta“ :D