Avatar uživatele
Pendolino

Co diteti na bolave ucho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak mě se osvědčil Audiron,,také nejsou špatná některá homeopatika,,kou­kněte pro inspiraci do odkazu,,,jinak doporučuji samozřejmě návštěvu a konzultaci s lékařem.

Zdroj: http://www.vse­prozdravi.cz/ho­meopatika-monokomponentni/ho­meopatika-v-pediatrii.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Ihned k lékaři! Může jít o zánět středního ucha, kdy hnis tlačí na bubínek až ho protrhne, trhlina se zahojí jizvou a na ucho pak může hůř slyšet vysoké kmitočty. Můj syn měl také tyto potíže, ošetření lékařem a předepsané léky zabraly rychle. Hlavně neotálet, žádné domácí léčení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Bolavé ucho je příliš široký pojem. Určitě navštívit lékaře. Mělo by ulevit teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Vnučka dostala od doktorky kapky.Řakla že je dobře že jsme přišli.100% souhlas s Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Kontrola u lékaře a pak kapat bylinný extrakt OK Alfa+(přírodní ATB) nebo potírat OK gelem (stejné složení jako alfa, ale bylinky jsou v gelu), vše 100% přírodní, žádná chemická stabilizace apod.
Dávkování doporučím.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

S uchem bych zašla – může to bejt zánět středního ucha, kterej když se zanedbá, může pak i poznamenat sluch. Nebo zánět zvukovodu, kterej bolí jako blázen – já ho mívala už jako dospělá a občas to bolelo jako ďas, antibiotický kapky a pár dní na prášcích na bolest. Než to zanedbat, nechat rozjet a mrňouse tak trápit, lepší zajít k doktorovi, ať třeba i řekne, že to nic není…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví