Co diteti na bolave ucho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak mě se osvědčil Audiron,,také nejsou špatná některá homeopatika,,koukněte pro inspiraci do odkazu,,,jinak doporučuji samozřejmě návštěvu a konzultaci s lékařem.

Zdroj: http://www.vseprozdravi.cz/hom eopatika-monokomponentni/homeo patika-v-pediatrii.html

Další odpovědi:

Zlatý

Ihned k lékaři! Může jít o zánět středního ucha, kdy hnis tlačí na bubínek až ho protrhne, trhlina se zahojí jizvou a na ucho pak může hůř slyšet vysoké kmitočty. Můj syn měl také tyto potíže, ošetření lékařem a předepsané léky zabraly rychle. Hlavně neotálet, žádné domácí léčení.

Zlatý

Bolavé ucho je příliš široký pojem. Určitě navštívit lékaře. Mělo by ulevit teplo.

Zlatý

Vnučka dostala od doktorky kapky.Řakla že je dobře že jsme přišli.100% souhlas s Hlada

Pokročilý

Kontrola u lékaře a pak kapat bylinný extrakt OK Alfa+(přírodní ATB) nebo potírat OK gelem (stejné složení jako alfa, ale bylinky jsou v gelu), vše 100% přírodní, žádná chemická stabilizace apod.
Dávkování doporučím.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Zlatý

S uchem bych zašla - může to bejt zánět středního ucha, kterej když se zanedbá, může pak i poznamenat sluch. Nebo zánět zvukovodu, kterej bolí jako blázen - já ho mívala už jako dospělá a občas to bolelo jako ďas, antibiotický kapky a pár dní na prášcích na bolest. Než to zanedbat, nechat rozjet a mrňouse tak trápit, lepší zajít k doktorovi, ať třeba i řekne, že to nic není...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.