Jasmiiinka

Co dětem na zahradu?

co mají vaše děti na zahradě na hraní?

Nejlepší odpověď
arygnoc

rebrík, kýblik.

  • pokiaľ nebude plný čerešní, z toho stromu ani nelez!

;-Q

Další odpovědi
marci1

Co třeba něco takového : 🙂
http://www.2i­.cz/8bc5d0fa29

Drap

Jelikož mám děti už odrostlé, tak mají na svých zahradách posezení a pípu.

gecco

Nemůžu se zbavit pocitu, že potřebuješ napsat DÚ na některé z temat

  • architektonické skvosty našich zahrad
  • vhodná výbava zahrady MŠ
  • na čem všem si lze ublížit

a nebo podobné…
😁
Jinak bys totiž uvedla, jakou zahradu máš na mysli a o jak staré děti se jedná…!
___
Ale abych i odpověděl.
Moje děti mají na zahradě dílem parkoviště a dílem otravu.
Parkoviště – je jim 20+, otravu pak se sekáním trávníku a stříháním dřevin.
😁

Ba.ra

skus pískoviště, domeček nebo oboje dvoje.

honza19hk

u nás mají na zahradě malý pásový bagr, s ním tam blbnou na hromadách písku, pravda je že sním docela umí,takže druhej den musím vždycky zahrabat díry co tam nadělaj.Do toho velkýho zatím nesmějí a do bobka taky ne ,protože jsem jim ho jednou pujčil a nabourali plot.

KarolínaNovo

My máme na zahradě pískoviště a houpačku. K narozeninám jsme synovi koupili stan s tunelem https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-na-zahradu/stan-s-tunelem-pirat-112x112x94-cm-n91x a ten ho teď baví nejvíc. Pořád do něho leze. Nosí si do stanu různé věci, nebo jen leze sem a tam.