lexx

Co děláte v pracovní den a půl deváté dopoledne doma u compu ?

nebo chatujete ze zaměstnání ? odpoledni směna ? dovča ? důchod ? nemoc ? enem nelžete ! já jsem arbeitslose, to přiznávám.
Doplňuji:
kropitko:
Ale nezapomněl ! dovča jako dovča, třeba ta mateřská.

Nejlepší odpověď
anonym

Je 10.10 . Mam neustale zapnute 2 notebooky . 🙂 Jeden pracovni a jeden na odpovedi. 🙂 Od 9.00 jsem uz z domova poslala 2 faktury , precetla e maily, po telefonu vyridila 1 reklamaci … , studovala odpovedi … a jsem z toho tak unavena , ze si pujdu asi jeste lehnout. 🙂
P.S. Telefon ale necham zapnuty. Beee ;-(

  • iv-

Další odpovědi
kropitko

V půl deváté dopoledne v pracovní den sedím u compu, koukám na odpovědi, do toho mám otevřeno několik dalších „oken“,,piji kávu, přemýšlím co půjdu vařit, nohy mám nahoře na stole, aby mi neotékaly. Dělám si poznámky, co musím dnes obvolat, zařídit, udělat.
Ve výčtu toho jak je možné, že je člověk v tuto dobu na compu, jste tak trochu zapomněl na rodiče na mateřské dovolené.

Lexx, tak to se omlouvám, já mám slovo dovča spojené s jinou činností,,ono ač se to nezdá, tak ta mateřská nemá s normální dovolenou nic společného, až na ten název.

johana 56

Nemoc,čekám až udeří desátá hodina,kdy můžu na vycházku.Už se těším,venku je slunečno.

lukas.zmizik

sedim na zidli a houpu nohama… cekam na nejakou praci:)

Ella

mám volno za svátky, na které mi navazuje zbytek dovolené a normální volno… za chvíli se půjdu nasnídat a potom se vrhnu do přípravy vánočního cukroví

aramah

Jsem pánem svého času vlastně paní :D

dudu

U noťase může též sedět vetchý starobní důchodce /s holemi, tedy ve zdejším hantecu tzv. mažoretka/, který se chystá za levnými nákupy, ale předtím je připraven, a rád tímto zareaguje na podobné, ale třeba i zajímavější dotazy.

hanny 2

Měla jsem jít do angl.,ale moje učitelka mi v 8.30hod.nap­sala,že má nemocnou malou dcerku.Tak dělám po netu nějaké objednávky a půjdu do práce na odpol.na 13hod.

Michal Kole

taky existuje práce z domova a na vlastním PC Vám zaměstnavatel nemůže nic blokovat.

Já mám např. invalidní důchod.

Tíšek99

Nic, chodim na gympl