bolak

Co děláte s věcma který už nepotřebujete?

Nejlepší odpověď
anonym

Schovám na půdu či do sklepa

a potom, až toho je na náklaďák, tak do sběrny nebo směťák. Ale to bývalo, teď pokud už nic nepotřebuji, po vytřídění odnesu tam, kam to patří.

Další odpovědi
hanulka11

Vyhazuju

Doplňuji:
Když mám vyhazovací den jdou všichni z cesty :D:D:D

briketka10

Prodám

některé prodám na Bazoš.cz
jiné vyhazuju, další daruju a
některé dám taky na Bazoš.cz :)
Doplňuji:
oblečení, boty a kabelky někdy odvezu do vedlejší
vesnice a tam to unosí cikáni tuto odpověď jsem už
jednou psala :))

anonym

Jiná blbina

Doplňuji:
Já mám tu smůlu, že příbuzní i známí šetřílci ze širokého okolí ke mně vozí ledacosy, které je jim líto vyhodit. Prostě začnou vyndavat před barákem lecosy z kufru auta se slovy „tady to ještě unosíš“ nebo „kolem baráku je to ještě dobrý“ nebo „pro zvířata“ a spoustu jiných hlášek. Faktem je, že hodně věcí rozdám, dost jich doničím, něco vyletí komínem a zlomeček občas použiji k jiným než-li původním účelům.

Poklička

Vyhazuju

hanny 2

Jiná blbina

Vyhazuju strašně nerada,protože vím a mám zkušenost – jak to vyhodím – tak toho během několika dní lituju,protože zjistím,že to strašně potřebuju!!!

Damiana

Vyhazuju

Nekompromisně. Manžel to nese těžce. „Órdnunk“ dělám, když není doma.

Hodně věcí ale rozdám, hlavně oblečení.
Btw – Myslela jsem, že už jsem manžela poslední dobou naučila nepotřebné věci vyhazovat, ale pak jsem zjistila, že máme narvaný sklep a dokonce „hanzlíkuje“ i u tchánů!:-D (Ale ti mají velký dům, tam se to ztratí:-) Doma ale máme uklizeno, žádné bedny s klumpy nepřeskakujeme, takže jsem spokojená:-)

honza19hk

Vyhazuju

Doplňuji:
tak různě,něco do kamen,něco prodat,něco do šrotu atd..

Sůwa

Jiná blbina

K vyhazování se zatím jen chystám, ještě mám místa dost 🙂

brillant

Vyhazuju

Matthew

Jiná blbina

Doplňuji:
Musím říct, že třeba v oblečení mi to dělá velké problémy. Občas si vytvořím k oblečení tak velkou citovou vazbu, že pak tři dny koulím očima, že má zase mikina někde díru a půjde brzo do kopru :D Většinou se, ale snažím něco podarovat v rodině těm mladším, prodat to – pokud to má ještě nějakou cenu prodávat nebo to dám do kontejneru na sběr použitého textilu, který máme nově ve městě :) Tak nějak to dělám se vším, nejenom s oblečením, teda pokud to není úplně na maděru.

tekumseh

Prodám

pusinka50

Vyhazuju

Já teď díky stěhováni vyhodím spoustu nepotřebných věcí, na které jsem už roky nesáhla. Jinak jsem ale skladovala, jak teď zjišťuju, spoustu nepotřebných věcí i oblečení, které jsem už roky nevzala na sebe. V menším bytě bude málo místa, tak už mi to nedovolí něco nepotřebného schovávat. Jinak oblečení či boty dávám přes zídku u kontejnerů a za hodinu je to všechno pryč

pizlicka

Jiná blbina

obleceni vetsinou schovam-co kdyby se moda vratila.jinak vse nepotrebne vyhazuji,a pak nekdy lituji.

Kamionak09

Vyhazuju

anonym

Jiná blbina

Doplňuji:
Všechny věci jenž mám stále potřebuji, ale občas něco daruji. Nikdy bych nic nevyhodila – jedině nespravetilně rozbitého.

Damiana

Matthew: 😁 Klasika. Taky pěknej Hanzlík:-D

Matthew

:)

briketka10

hanny,
a pak to hledáš viď ? a říkáš si krucinál
kam sem ten křáp zase dala ? prohledáš
celej byt, pak dáš ruce v bok a uvědomíš
si, že ho dávno vyvezli popeláři, jsme na
tom asi stejně :)