iceT

Co děláte s obnošeným oblečením a pro vás nepotřebnými věcmi?

Myslite,ze z nich jeste nekdo muze mit uzitek?

Nejlepší odpověď
rynek878

Zrovna minulý týden jsem odvážel zánovní ošacení po svém otci do humanitárního domu,ty koukali,ptali se jestli to myslím vážně,takové ošacení ještě neviděli,ale co s ním,když otec už není.

Další odpovědi
1popelka1

Jelikož většinou dědím oblečení po příbuzných, tak stejně dělám i já-předávám je mladším rodinným příslušníkům a dětem kamarádek. Po x letech se sice hodí jen na doma, ale děti jsou špinavé pořád a tak oblečení není nikdy dost.

Ostatní nepotřebné věci – popravdě mě zrovna teď nic nenapadá – snažím se využít vše a vyhazuji až opravdu nepoužitelné/zni­čené atd. věci, případně oblečení.

dudu

Slušnější oblečení předává manželka občas místní charitativní organizaci.

Toruk

Charita přijímá staré oblečení. Církev má mnoho sběrných míst, kupříkladu u obchodních center. Ovšem, dostanou to zdarma, ale prodávají za ne- úplně zanedbatelný peníz; mají k tomu své second- handy.

martina1

Hadry po dětech rozdávám kamarádkám,pokud nemají fleky,jinak vyhazuji.A mě,když už se něco nelíbí a dlouho nenosím,tak mám kamaráku,která nemá moc peněz,takže když se jí něco líbí,tak jí to dám.Roztrhané a nedopratelné věci i boty vyhazuji.

anonym

co je zachovalé tak charitě

morče

Já to dávám jedné známé která je sama z dětma a každán koruna je proní dobrá
Doplňuji:
a pokud jsou moc roztrhané tak je dám na hadry

Vicki

Co jde rozdám a co už ne,tak něco vyhodím a něco nastříhám na uklízení.

lorja

Oblečení které je zachovalé nosím do místní Charity.Když jsem tam byla asi před měsícem,nevěřila jsem vlastním uším.Bezdomovec se dožadoval peněz na nakoupení značkového oblečení.On přece na pivo v hadrech z Charity chodit nemůže.