Avatar uživatele
iceT

Co děláte s obnošeným oblečením a pro vás nepotřebnými věcmi?

Myslite,ze z nich jeste nekdo muze mit uzitek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, rynek878 před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Zrovna minulý týden jsem odvážel zánovní ošacení po svém otci do humanitárního domu,ty koukali,ptali se jestli to myslím vážně,takové ošacení ještě neviděli,ale co s ním,když otec už není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Jelikož většinou dědím oblečení po příbuzných, tak stejně dělám i já-předávám je mladším rodinným příslušníkům a dětem kamarádek. Po x letech se sice hodí jen na doma, ale děti jsou špinavé pořád a tak oblečení není nikdy dost.

Ostatní nepotřebné věci – popravdě mě zrovna teď nic nenapadá – snažím se využít vše a vyhazuji až opravdu nepoužitelné/zni­čené atd. věci, případně oblečení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Slušnější oblečení předává manželka občas místní charitativní organizaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Charita přijímá staré oblečení. Církev má mnoho sběrných míst, kupříkladu u obchodních center. Ovšem, dostanou to zdarma, ale prodávají za ne- úplně zanedbatelný peníz; mají k tomu své second- handy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Hadry po dětech rozdávám kamarádkám,pokud nemají fleky,jinak vyhazuji.A mě,když už se něco nelíbí a dlouho nenosím,tak mám kamaráku,která nemá moc peněz,takže když se jí něco líbí,tak jí to dám.Roztrhané a nedopratelné věci i boty vyhazuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

co je zachovalé tak charitě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Já to dávám jedné známé která je sama z dětma a každán koruna je proní dobrá
Doplňuji:
a pokud jsou moc roztrhané tak je dám na hadry

Upravil/a: morče

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Co jde rozdám a co už ne,tak něco vyhodím a něco nastříhám na uklízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Oblečení které je zachovalé nosím do místní Charity.Když jsem tam byla asi před měsícem,nevěřila jsem vlastním uším.Bezdomovec se dožadoval peněz na nakoupení značkového oblečení.On přece na pivo v hadrech z Charity chodit nemůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek