kocickaaa

Co delate pro to, abyste byli zdravi a minimalne unaveni?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Používám různé byliny a proti únavě Guaranu a pohyb a dietu méně tuků a cukrů.Nepiji alkohol a ani nekouřím.

Další odpovědi
aloevera5

Jím hodně ovoce a zeleniny. Ráno piju čerstvě vymačkanou šťávu z pomerančů nebo mrkve. Popř. kombinace pomerančů a mrkve. Nestresuju a nenervuju se.

Pokud mi ani to nepomůže, dám si Forever Fizz
šumivou tabletu, která mě postaví na nohy.

Dobré je také nekouřit (omezit kouření) a vyhýbat se alkoholu.

Zdroj: aloevera5.mypa­ge.cz/menu/pro­dukty/potravi­nove-doplnky

E.n

Nepít, nekouřit, cvičit, nevinechavat žádný tip jídel, neponocovat, a nezapomínat na snídane. Ale nechapu jedno, proč se lidi trochu nesnažej a cpou do sebe prášky, samozřejmě s výjimkou na ty co nemají na výběr.

arygnoc

žiju naplno.
jím, na co mám chuť.
čtu, chodím do divadla, do kina, pracuji, někdy jdu do lesa, nebo jen tak ven na kole.
nejezdím autem všude, spíše, jen když musím.

mám dost pohybu.
občas zajdu na víno, pivko po obědě si dám také.

nevěřím žádnym doplňkům, dietám, rádobyrádcům zdravé výživy (co je dnes zdravé, že jo?).

Prostě se tím nezaobírám.

BandiOl

Mám hodně dětí a nemám čas na nemoci ani na únavu. 🙂