SpeedyCZ

Co děláte právě teď? Sedíte u PC, nebo pijete a jíte co vám síly stačí?

Já ležím u notebooku, venku slyším bouchání petard a tv speciál :D

Odpovědi
janek66

Sedím u PC,jím chlebíčky, popíjím víno, jedním okem sleduji televizi a u toho si vykládám s manželkou. 🙂

ten který je

Sedím u PC lehce popíjím červené vínko a občas jedním okem mrknu na ČT1.Nějak mi chybí Vladimír Menšík a ostatní staří páni herci.

kapka

Sedím u NB, TV hraje jako kulisa, zobu mandle, povídám si s klukama. Dcera je na důvěryhodné organizované zábavě pro mládež. Manžel si šel na chvíli lehnout. /Takže už mám konečně tu myš/.

To Ten který je: Menšíka jsem v tv dnes zahlédla už někdy odpoledne.

Ajaj, právě mi došly palce. ☹

Jahoda

Mám to velmi podobné jako janek66. Sedím u PC, jím chlebíčky a jednohubky, piji šampus (druhý si dáme o půlnoci), občas juknu na TV a občas si pokecáme s manželem, jelikož ten na TV kouká stále. Občas si chce u těch písniček, které dávají na Nově, se mnou tancovat. Ale nechce se mi. Byla bych pak unavená a nestihla půlnoc :DD

Miroslavst

Spídy z česka já sedím u stolu a čučím na monitor, PC mám pod stolem. Hlídám otázky a vymýšlím odpovědi. U toho něco málo pojídam a poslouchám rádio, takže petardy zatím neslyším.