e1232851@trb

Co děláte pokud v restauraci najdete v jídle vlas ?

Nejlepší odpověď
odik

Raději vlas v jídle, než abych dostal jídlo ze zkažených potravin (bohužel i to se děje a na rozdíl od vlasu to nepoznáš hned).

Ono spíš záleží na luxusnosti podniku = ceně jídel. V levné hospodě asi jídlo kvůli vlasu vracet nebudu = stejně by ten vlas jen vyndali, jídlo jinak přeskládali a ještě by do toho plivli … v luxusní restauraci by asi záleželo, jakou bych měl náladu (veselou nebo hádavou), ale jeden vlas nevidím jako takový zásadní problém, i když to samozřejmě kazí prožitek …

Další odpovědi
bolak

Pokud má ještě cibulku, odeberu vzorek, nechám naklonovat a za nějakých 20–50 let až klon vyroste, budu znát podobu pravého viníka a půjdu si na něj stěžovat.

Ale většinou najdu v jídle spíš svůj vlas, dělám to takhle: Objednám jídlo, prakticky celé ho dojím, až na jeden knedlík, který na talíři nechám, vytrhnu si z hlavy chomáč vlasů, položím to na knedlík a volám číšníka, že je v tom vlas a že to platit nebudu.

anonym

Nic,do restaurací nechodím,ale vlasů mám ještě dost.

anonym

Já našla pod posledním knedlíkem taaakhle velkou odpornou masařku, takže to jsem vrátila a zbytek do mísy 🙂 Dobře mi tak, nemám jíst takový svinstva, ale je to už moc dávno. Když jsem našla vlas, řekla jsem to číšníkovi, dal mi jinou porci.

lexx

pokud je to v ceně jídla tak přehlížím jako nepodstatnou banalitu, pokud ovšem z nějakým příplatkem…

štamgast

Vytáhnu jej ale po zbytek jezení mám takový divný pocit. Ale furt lepší, než když známá v jedné restauraci našla v polívce žvýkačku…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.