Zlatý

Co děláte po hned po návratu domů ze základní, střední, vyšší odborné, vysoké školy ?

Já jsem si první šel na 2 hodiny prospat, protože po 7 hodinové "šichtě" jsem toho měl tak akorát dost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je vidět, že nežiješ život v praxi. Přijít ze školy a zalehnout? Nepokládala jsem školu za šichtu. Je znát, že jsi nikdy opravdovou šichtu nezažil. Vysedávat několik hodin ve školních lavicích s přestávkami a obědem nelze brát jako nějakou dřinu. Možná bys potřeboval opravdu jednou "máknout" fyzicky 8hod. za 70Kč na hodinu a pozom bys neměl ani invenci na tak stupidní otázky.

Další odpovědi:

Michale, ještě že jsi napsal o sobě. Už jsem se lekla, že tu píšeš diskriminační dotaz a já Ti nebudu smět odpovědět.
Pokořila jsem sklerózu a vzpomněla si, že po příchodu ze ZŠ i z gymplu byla moje první činnost jít se převléknout. Následoval "nástup do kuchyně" a úkoly, které bylo třeba udělat (na domácí úkoly a učení přišla řada až kolem 18. hodiny). Spát přes den? No, to ani náhodou. Byla jsem čilá jako rybička. Až teď už to není úplně ono.

povinnosti.. nakrmim a vykydam ovce.. pak delam na svem byte :)

Bronzový

já přijdu domů a zapínám počítač, pak hraju do večera.

Diskuze k otázce

anonym

Copak ti říkají rubriky jako Volný čas nebo Školy?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.