Michal Kole

Co děláte po hned po návratu domů ze základní, střední, vyšší odborné, vysoké školy ?

Já jsem si první šel na 2 hodiny prospat, protože po 7 hodinové „šichtě“ jsem toho měl tak akorát dost.

Nejlepší odpověď
anonym

Je vidět, že nežiješ život v praxi. Přijít ze školy a zalehnout? Nepokládala jsem školu za šichtu. Je znát, že jsi nikdy opravdovou šichtu nezažil. Vysedávat několik hodin ve školních lavicích s přestávkami a obědem nelze brát jako nějakou dřinu. Možná bys potřeboval opravdu jednou „máknout“ fyzicky 8hod. za 70Kč na hodinu a pozom bys neměl ani invenci na tak stupidní otázky.

Další odpovědi
anonym

Michale, ještě že jsi napsal o sobě. Už jsem se lekla, že tu píšeš diskriminační dotaz a já Ti nebudu smět odpovědět.
Pokořila jsem sklerózu a vzpomněla si, že po příchodu ze ZŠ i z gymplu byla moje první činnost jít se převléknout. Následoval „nástup do kuchyně“ a úkoly, které bylo třeba udělat (na domácí úkoly a učení přišla řada až kolem 18. hodiny). Spát přes den? No, to ani náhodou. Byla jsem čilá jako rybička. Až teď už to není úplně ono.

Pače

povinnosti.. nakrmim a vykydam ovce.. pak delam na svem byte :)

Tw!st

já přijdu domů a zapínám počítač, pak hraju do večera.

anonym

Copak ti říkají rubriky jako Volný čas nebo Školy?