Avatar uživatele
SpeedyCZ

Co děláte na pc, když nepracujete?

Hrajete COD, online hry nebo co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, poa.li před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pisi recepty na Top recepty,ucim se na prekladu cizich jazyku a jsem na odpovedich, jo a sleduji co je noveho u motorek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RomanP

Pracoval jsem v oboru PC a ICT , teď jsem v invalidním důchodu a rád chodím sem na Odpovědi.cz a pokud vím tam odpovídám na dotazy a když nebudu něco vědět tak vím že se někdo najde kdo zase odpoví mě. Mimo to hraji Zelené Impérium a vzdělávám se v oboru PC. Tyto technologie jdou mílovými kroky kupředu tak se snažím každý den být jim v patách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Hry si na PC zahraji občas pokud na počítači nepracuji bud jsem zde na odpovědích a nebo si uklízím a na počítači jsou mé děti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Odpovědi.cz a další poradny. Jinak komunikace s druhými, čtení zajímavých článků apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Teď už pracovat nemusím(chodit do práce).Ale na PC sleduji svou poštu na 2 adresách,často bývám na Skype,tady na Odpovědích,na Záložkách mám hodně zajímavých námětů z různých oborů.Někdy zabíhám dost daleko od hlavního záměru…a pak je z toho půlnoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek