SpeedyCZ

Co děláte na pc, když nepracujete?

Hrajete COD, online hry nebo co?

Nejlepší odpověď
anonym

Pisi recepty na Top recepty,ucim se na prekladu cizich jazyku a jsem na odpovedich, jo a sleduji co je noveho u motorek.

Další odpovědi
RomanP

Pracoval jsem v oboru PC a ICT , teď jsem v invalidním důchodu a rád chodím sem na Odpovědi.cz a pokud vím tam odpovídám na dotazy a když nebudu něco vědět tak vím že se někdo najde kdo zase odpoví mě. Mimo to hraji Zelené Impérium a vzdělávám se v oboru PC. Tyto technologie jdou mílovými kroky kupředu tak se snažím každý den být jim v patách.

panenka

Hry si na PC zahraji občas pokud na počítači nepracuji bud jsem zde na odpovědích a nebo si uklízím a na počítači jsou mé děti

Jahoda

Odpovědi.cz a další poradny. Jinak komunikace s druhými, čtení zajímavých článků apod.

Neguš

Teď už pracovat nemusím(chodit do práce).Ale na PC sleduji svou poštu na 2 adresách,často bývám na Skype,tady na Odpovědích,na Záložkách mám hodně zajímavých námětů z různých oborů.Někdy zabíhám dost daleko od hlavního záměru…a pak je z toho půlnoc