štamgast

Co děláte, když sedíte na WC na „velké“?

Doplňuji:
Drap-tím je myšleno „Pouze sedím a vylučuji“.

Nejlepší odpověď
quentos

Pouze sedím a "vylučuji"

vy…u se a jdu, už proto, že vím, co je to za utrpení, když je obsazeno, dotyčnej si tam čte a vy potřebujete taky

Další odpovědi
brillant

Pouze sedím a "vylučuji"

Lucijej

Něco jiného-napiště prosím co

Skládám opery ;o)

Drap

Něco jiného-napiště prosím co

Hlavně dělám to, proč jsem tam přišel. Někdy kouřím a přemýšlím jak ještě dlouho bude fungovat EU

Alesh

Surfuju po internetu pomocí mobilu/tabletu/notebooku

Poměrně často si beru mobil a pařím nějakou gamesu, píšu sms nebo serfuju.

@Drap: Přemýšlet o EU, to musí být docela na pos*ání, ne? 🙂 Je vidět, že jsi pragmatik!:-)

mosoj

Něco jiného-napiště prosím co

Bombarduji.

honza19hk

Čtu si

Doplňuji:
zpravidla noviny. A když dojde papír posluží i k tomu druhému účelu:-)

anonym

Surfuju po internetu pomocí mobilu/tabletu/notebooku

muhamed

Čtu si

Doplňuji:
to je snad jenom ve filmech ne? Zbytecne zabitej cas cist si ;D

anonym

Pouze sedím a "vylučuji"

Doplňuji:
Zajímavá anketa :D Co jinak bych tam dělala? :)

sevos

Pouze sedím a "vylučuji"

Poklička

Čtu si

fcoop

Něco jiného-napiště prosím co

Celou dobu přemýšlím,jak asi bude dneska vypadat.
Z tvaru se dá poznat hodně věcí,je to taková předpověď toho,co bude následovat.
Je to rovnocenné křišťálové kouli.

Existuje spousta lidí,kteří podle ranních výsledků sázejí. Výhra je v každém případě zaručena.

Teď asi budu i přemýšlet,proč tazatele zajímá takové štěpné téma a proč odpovědělo tolik lidí.
Že by také sázeli?

samicek333

Pouze sedím a "vylučuji"

Conchus

Něco jiného-napiště prosím co

Když tu tak sedím
před sebe hledím
přijde mi na mysl
jak asi s*al Přemysl
Furt je to stejný
Vymýšlím nové projekty, nebo texty

natybubu

Surfuju po internetu pomocí mobilu/tabletu/notebooku

Rocker

Něco jiného-napiště prosím co

Doplňuji:
Poslouchám Radio Beat,někdy tam se mnou jde i pejsek,tak si povídáme:-)

pizlicka

Něco jiného-napiště prosím co

bud mam notebook,nebo telefonuji,nebo koukam pred sebe.