Co děláte, když se vám nechce do práce ráno?

samozřejmě, jdete do práce. ale já jsem spíš myslel, jestli poradíte nějakou formulku, kterou se prostě dostanete do fáze, že najednou ta nechut z práce zmizí. máte nějaký oblíbený song, citát nebo co používáte?
Doplňuji:
zlatokopka a co děláš za práci?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Co se týká práce tak v poslední době zastávám pravidlo " co můžu udělat dnes, můžu udělat i zítra:-)"

Mám tu výhodu, že když se nechce, tak nemusím:-)
Doplňuji:
Já mám renesanční povolání:-) Když jde škubnout nějaký keš, tak škubnu:-)))

V poslední době jsem nějaká líná, tak spíš sleduji, jak škubou ti okolo:-(((

Další odpovědi
mosoj

Do práce jsem se vždy těšil. Byla tam legrace, dobrá parta a hezký laborantky.
To se ale dnes nesmí.

Doplňuji:
Dnes tě nechají udřít a ani nezaplatí.

briketka10

dávno ráno nevstávám :)
taky jsem se do práce těšila na hezký kluky teď
už trčím doma, ale zas si pospím s kocourkem a
pouštím filmečky dokdy chci, spát jdu, kdy se mi
zachce :))
Doplňuji:
formulku má moje ségra
středa to je půlka tejdne
a jak se blíží pátek to je
šťastná, jako blecha vidí
před sebou volný víkend
hned jí to líp od pondělka
utíká 😁

gecco

Když se mi nechce?
;-DD
Nejdu do práce…
Jak prosté, milý Watsone…
😉

anonym

Vstanu a prostě nad tím nepřemýšlím,tělo funguje i když ještě spím – není problém zapnout v sobě robota.

marci1

Nemusím ráno vstávat, když se mi nechce.
Zkus si říct třeba : „V práci si hajnu Pepo“. 🙂
A nebo si slož básničku na veselé ráno a chuť do práce. Třeba :

Dobré jitro sluníčko,
jdu pracovat maličko !
Už se těším velice,
skákat zas jak opice. 🙂
Popracuji trošku,
pak si koupím hrušku.
Zmáknu to jak divá,
pak si cucnu piva !:-))
Bude to zas krásný den,
a zítra zase z lůžka ven. 🙂

Kiti

Slíbim si, že si večer něco fajn pustim a tak :) hlavně myslet pozitivně, když už dojedu do práce tak si řeknu „tak už v poledne na oběd, odpolko bude sváča a pak už to rychle uteče“ když si říkáš „Kdy už bude ten oběd? Achjo, zas musim zpátky a než bude svačina… Už je po svačině a já tu musim tvrdnout do 8“ tak si moc nepomůžeš

Rocker

Většinou se do práce těším,vím že zachvíli budu zase doma:-)

honza19hk

mě se většinou chce, nemám totiž moc těžkou práci.

Pepa25

Je potřeba dřív chodit spát …Jsem také sova, ale nesmí to jít přes míru, to se pak ráno vstává těžko.

quentos

Prostě se vykopu, dám si studenou sprchu ve směru krevního oběhu a kafe…

Reflux CZ

Nejdu ;)

gecco

Zzzlatokopka – přesně tak…
😉

zzzlatokopka

Nějak si neumím představit, že bych u internetu seděla běžně do půlnoci a ráno chodila na 6 do práce. To bych nezvládla.

Každopádně mají můj obdiv všichni, co ráno rádi vstávají, já k nim bohužel nepatřím.

gecco

…„obdiv“? – jak v čem…
😉
Kdybys měla ráno vstávat, nebyla bys do půlnoci vzhůru – nebo aspoň ne často.
Já taky nepatřím ke skřivanům – spíše k sovám – nebo vejrům…
😉
Můj obdiv mají – v tomto kontextu – ti, kdo pracují na tři směny – tak rychle ´točit´ organismu cykly bdělý-spící jsem nezvládal ani v době, kdy jsem na tři směny ´chodil´…
😉