Freja

Co děláte když se nudíte????????????

Často se mi stává že se nudim atd. mam průšvihy docela často a taky se bojim svý mámy. Nevim proč ale já sem tak trochu rebelka a tak

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu řešilo – používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nuda

Další odpovědi
pusinka50

Co takhle se něco učit, třeba cizí jazyk, aby, až vylezeš ze školy, jsi doopravdy něco uměla a našla tak pracovní uplatnění a nevisela na pracáku jako milion čerstvě vystudujících????????­???????????? – to ti vracím ty otazníky

Drap

Nikdy se nenudím. Co to je nuda ?

anonym

Nuda??..Nevím co to je..ještě se nestalo, že bych se nudil.

kobranek

Sedím u počítače, čtu si, zahraju si něco s mámou, jdu ven, nebo tak podobně… Je toho HROZNĚ moc, co můžete dělat. :)

M7ke06

Když se nudim, provokuju své sourozence, pokud nějaké máš. Nebo se prostě uč do školy. Nebo si čti, když se začteš, určitě tím zabiješ čas.

Photoguy

Když se opravdu nudím tak jsem píšu tyhle nudné odpovědi..
:D (to byl vtip)
Když se nudím tak jsem na socialních sítích..

bolak

Já když se nudím tak předčasně uzamykám otázky.

Sůwa

To se tu sice už mnohokrát řešilo, ale nevyřešilo. Vidím to tak, že kdo se nudí, tak si jde číst otázky a odpovědi ( a odpovídat ) ZDE, protože o smysluplnosti tohoto serveru lze s úspěchem pochybovat. Když se mi nechce nic dělat, tak sem jdu taky 🙂

brillant

Již se to tu řešilo – používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nuda

badisko

Trochu skomolenej nick ne ?. a tohle neni chat na zahaneni nudy ,..