kikimis

Co děláte když se nudíte ?

Nejlepší odpověď
anonym

To to slovo nemám ve svém slovníku!

Další odpovědi
anonym

uniká mi logika, pokud něco dělám, nemohu se nudit

anonym

Nikdy se nenudím, tak nedělám nic.

anonym

Já spíš vždycky bojovala s nedostatkem času.Musela jsem se naučit nudit.To si prostě lehnu na záda na louku a „obohacuji“ nebe…:D

pizlicka

brouzdam po otazkach a odpovedich:-)

MarťaŠev

jsem na facebooku a nebo si čtu.

FreddieR

Zavolám svým přátelům a něco podnikneme.

david22

Povím ti to formou poezie:

Při velké nudě,
dívám se na nude.

hanulka11

jejdanánku.....já se tedy nenudím

quentos

to už je takovejch let, co jsem se naposledy nudil, že co jsem proti tomu dělal, už jsem dávno zapomněl

GM

Nikdy se nenudím.

Damiana

Vždy, když slyším podobnou otázku, vzpomenu si na část textu z písně Pet shop boys – Nikdy se nenudila, protože sama nebyla nudná… Tak …asi tak…:-)

iwetax

Jím ☹

Děda Louda

Když něco dělám, tak naplno. Jestliže se tedy nudím, zákonitě nemám čas dělat něco jiného.