luna

Co delate, kdyz se nudite?

jak se zabavite a jak se pro neco nadchnout abys te u toho vydrzeli

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám.

Další odpovědi
lilibou

já se ráda nudím a jen tak koukám do zdi..asi jsem divná:)ale jsem ráda ve svých představách…

9 řemesel

Co to je , nudit se? Přiznám se, že tento problém absolutně nemám.A lituji všechny , kteří se takto ničí.Jsou to chudáci, kteří si neumí zorganizovat svůj život.Když nejsem v práci tak je práce na domě,na autě,rád si něco přečtu,zajedeme do divadla či kina,mám dost různých koníčků (myslivost,ra­diotechnika,ma­lování),atd, atd.Taky tento server, to je ale minimum,hlavně se tu zajímám o reakce lidí na různé podněty, ale také se zeptám.A rád.A to jsem zapomně na vaření,velice rád experimentuji,rád se přiučím různá řemesla/zedničím, obkládám,pracuji se dřevem aj./.Inu prostě 9 řemesel,já za to nemohu, tak už to jde životem.Snad i Vám se poštěstí někde zakotvit, ale jen ne proboha nudu!PS: Já jsem jako dítě školou povinné začínal naučnými slovníky,dnes bych byl asi za podivína či troubu.A pro pány: i na pivo zajdu, nebojte se.

straširybka

já se bohužel nenudím, nemám chvilku volna, zaměstnává mě skoro tříletá dcera…

michalkaf

Nudit se budu až v důchodu, zatím pořád vím, co dělat.

HOMER

Věřila bys tomu,naprosto stejné…Vím že jsem se na ni už ptal,napsal jsem ji tedy do vyhledávače a ouha..nic!Ale tady je:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-se-nudite
Stejně,tohle je přesně ten typ otázky,na který není nikdy dost odpovědí,co?
A znáte tu o přechodném duševním stavu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-prechodny-dusevni-stav

Co takhle heslo:sexem proti nudě?

ReHu

Já se nenudím. Vždy jsem měla co dělat.

panenka

Já luno nevím co je to nuda mám tři ratolesti se kterými si neustále hraju a dovádím,pak do toho ještě pracuji a cestuji takže já nevím co to nuda je.:-)

dudu

Michalkaf píše, že nudit se bude až v důchodě, ale to se mýlí. V práci jsem poznal, že nejvíce uspěchaní lidé byli důchodci. A když jsem se známého penzisty /mimochodem bývalého ředitele Adastu Adamov/ optal na důvod proč tomu tak je, odpověděl lakonicky: no, protože se každý v mých letech se vším moc se..!

elektrikář

Nikdy jsem to nezažil mám tolik práce že to stejne všechno nestíhám.Opravuji baráček, mám zahradu,chodím na dřevo a sekám na zimu.
občas si něco přečtu koukám na televizi, musím nakupovat, vařit.Pak to vše zase uklidit Dělám záhony na obědnané jahody díry pro nové stromky. Večer klobu do počítače.Peru se s trávou roste rychleji než to zvládám posekat.Občas jdu na procházku do lesa . Mněl tu na prázdniny dvě vnoučata. ještě jsem tu pohromu po nich nestačil uklidit.

FOG

Koupil jsem si „medvidka myvala“.
Neee,mam jen vlcaka,ale spis mi v posledni dobe pripada,ze „zivot utika jak splasena herka“,takze o nude se neda mluvit,ale kdyz jsem jak „vsichni jsme Gogo“,tak treba maluji – sprejuji obrazy pro zabavu nebo udim naky maso.
Schvalen,jestli jste poznali,z kterych filmu ty "" byli?

GM

Když se nudím, jdu na „Odpovědi“.