Avatar uživatele
anonym

Co děláte, když přij(e)dete po práci domů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, NelieM před 3656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Dělám, co je potřeba doma, odpočívám nebo se věnuji zálibám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Záleží na počasí a na ročním období.Pokud přijedu když je topná sezona, tak vyberu popel z kotle a zatopím.To mně trvá než přejede manželka z práce (přijíždí později než já) a mezi tím připravím na kafe a jakmile vidím manželku jít od autobusu, zapínám konvici a dělám kafe.Pak jde každý z nás po své práci.
V zimním období, když napadne sníh, tak nejdříve zatopím, pak jdu vyhazovat sníh a pak dělám kafe.
Přes léto sedíme s manželkou venku u kafe (ono se někdy protáhne i na hodinu) a pak teprve jdeme každý po své práci (kdo má rodinný domek, tak ví, že na baráku je práce pořád).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Ráno – nakrmím kocoura Sašu, osprchuji se, sním rohlík s máslem a medem, vypiju čaj a padnu do postele.
Večer – nakrmím kocoura Sašu, osprchuji se, sním večeři, pokud jsem něco den předem uvařila, jinak si něco nachystám, někdy vařím na druhý den, aby měl manžel jídlo, připravím svačiny na druhý den a padnu do postele.
Zeptej se, co dělám, když mám volno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Bydlím ve stejné budově, kde pracuju, takže jsem během dne střídavě doma i v práci. Dopoledne většinou trochu poklidím, po obědě vyvenčím psy, po 15. hodině si dám kafe, kolem půl sedmý se vykoupu, navečeřím, po 22:30 zase vyvenčím psy a jdu spát. Mezitím vším občas odbíhám do práce:-)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Začnu pracovat v domácnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Já příjdu a už ve dveřích se vyslékám a lehám si na 10 minutek na gauč 😁 no a potom udělám co je potřeba a jdu s psem ven. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek