ŽivotJeSrand

Co děláte, když přijdete z práce a máte volno?

Odpovědi
tforro

Starost o domácí zvířata, práce na zahradě, oprava baráku. Občas v létě na houby. Vše dobrovolně, mám to jako odreagování.

tatanka

Většinou jsem tak unavený /do práce ve 3.00 , z práce v 15.00/,že se doma akorát stačím najíst, ospršit a hurá při puštěné televizi pelíšek. Takže žádná sláva.

jáára

Zaměstnání mám na 15 dní /měsíc.
Zbytek si jedu svoje kšefty. je to jako druhá práce…

Drap

Mám spoustu zájmů a tolik rozdělaných věcí, že se nestává abych měl volno.

anonym

volno mám až když si udělám přípravu na další den. uvařit, umýt nádobí, lehce poklidit a pak koníčky. trochu jsem teď propadl PS4, ale je to jen do té doby, než se venku na delší dobu objeví slunce a hurá ven

lindicka4478

To já jsem ráda, že teď už vůbec pracovat nemusím. Po mateřské dovolené jsem si zvykla na ten denní režim, kdy si vstanu, udělám kávičku sobě a manžílkovi k snídani, poté si něco přečtu na internetu, uvařím obídek a čekám, až se můj odvážlivec vrátí z práce, ve které používá super produkty od www.uvex-safety.cz. S těmi ochrannými brýlemi vypadá sexy.