Avatar uživatele
Sandy

Co děláte, když nemůžete usnout?

Prostě člověk leží v posteli a i když je unavený, tak ho něco nutí pořád o něčem přemýšlet, nemůže usnout a pořád se převaluje…Znáte to taky? Co pomůže usnout?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, infant, Gorouš, Nazdar Bazar před 5181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
trenkyvkině

DOBRÁ JE TAKY RYCHLÁ MASTURBACE,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fly

Ja si kazdy vecer ctu, co nejdyl a kdyz zjistim, ze kazdou vetu ctu ctyrikrat tak zhasnu, odlozim knizku a asi tak do peti minut usnu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Vstanu,přestelu si postel,někdy uvařím bylinky, meduňku ,jdu na WC a potom si znovu lehnu.Tablety se snažte neužívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

příjemná klidná hudba, nejlépe vážná… mohu doporučit Loreenu McKennitt. A Trenkyvkině má tentokrát taky pravdu, nejzaručenější je kombinace obojího ;{))=

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Někdy mi pomáhá četba ale nesmí to být moc zajímavé,to potom nespím vůbec 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já to taky řeším knížkou.Mám tu detektivku na díly,která má asi 50 stránek a už ji čtu asi třetím rokem pořád dokola.A bezpečně u toho usnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já si taky čtu, pokud jsem sama. Když je vedle mě manžel, tak se tak hodinu až dvě převaluju než usnu. Je to hrozný. Ale jakmile bych vstala a šla něco dělat, tak na mě padne únava a jdu si lehnout, ovšem tam se to převalování opakuje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gumiczud

misulinka udělej něco s tou demencí xD nebo si aspon někdy přečti co píšeš 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

posloucham muziku a otevru si okno :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misulinka

a skouselasi plasky na spani a kdy by to nepomohlo tak si zajdi k doktorovi a ten ti poradi neco treba si precerpana a pak nemuzes usnou to semi taky stava ze sem moc ospala tak nemuzu usnou ale urcite to skus a drzim palecku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Představuju si, že je moje hlava prázdná místnost a nebo se jdu na chvíli koukat na televizi. To mě většinou pomůže usnout. A když ne, tak holt čučím do tmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzik

Já si tedy potichu zpívám ale musí to být nějaká pomalejší písnička a k tomu si ještě otevřu okno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

U mne je to tak,že pokud se mi nechce spát,tak s tím bohužel nic neudělám a naopak-čím víc se o to pokouším,tím méně se mi to daří.Pustím si nějakou super muziku-něco poslechového-a dobrý je taky medunkový čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já jsem na netu nebo si čtu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Mě pomůže vstát a jít na chvíli něco dělat, třeba doutřít nádobí na odkapávači ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem na netu, čtu si nebo se koukám na film. Musím mít ale zhasnuté světlo a hrát by měla jenom televize. Mně to pomáhá a vždy do 5-ti minut usnu. :) ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Nachystej si televizi na vypnutí a suneš při nějakém zajímavém filmu.taky to dělám když nemůžu usnot tak se dívam an film za chvili jsme unavena tak to nachystám na vypnutí a spím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

Jinak ještě myslím na to, jak prožiju zítřek apod… .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nejlepsi je dat si pivo,nebo se pomilovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já si čtu na netu,ale v mobilu abych nemusela vstavat,nebo hraju hry a když se mi to začne mlžit tak to vypnu a spim.Ale můj hlavní problém jsou studené nohy,tak to hupnu do horké sprchy,pak do pletených ponožek,do postele a spát.Pozdní sprcha hodně unavuje,a když mám zapálenou ještě aroma lampu(v té koupelně) tak ta dělá opravdu divy.Ale hlavně nelez do vany,nebo se ještě utopíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Jeden náš profesor říkal, že on pije poděbradku a jí kvalitní tvrdé sýry, že je to prý delikatesa a že to tak dělá celou noc.
Mno a já si dám teplé mléko a pustím si Metalicu.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fregurdios

Pustím si film s titulkama

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek