Sandy

Co děláte, když nemůžete usnout?

Prostě člověk leží v posteli a i když je unavený, tak ho něco nutí pořád o něčem přemýšlet, nemůže usnout a pořád se převaluje…Znáte to taky? Co pomůže usnout?

Nejlepší odpověď
trenkyvkině

DOBRÁ JE TAKY RYCHLÁ MASTURBACE,

Další odpovědi
Fly

Ja si kazdy vecer ctu, co nejdyl a kdyz zjistim, ze kazdou vetu ctu ctyrikrat tak zhasnu, odlozim knizku a asi tak do peti minut usnu…

Michal

Vstanu,přestelu si postel,někdy uvařím bylinky, meduňku ,jdu na WC a potom si znovu lehnu.Tablety se snažte neužívat.

quentos

příjemná klidná hudba, nejlépe vážná… mohu doporučit Loreenu McKennitt. A Trenkyvkině má tentokrát taky pravdu, nejzaručenější je kombinace obojího ;{))=

ten který je

Někdy mi pomáhá četba ale nesmí to být moc zajímavé,to potom nespím vůbec 🙂

roxy52

Já to taky řeším knížkou.Mám tu detektivku na díly,která má asi 50 stránek a už ji čtu asi třetím rokem pořád dokola.A bezpečně u toho usnu.

anetadela1

Já si taky čtu, pokud jsem sama. Když je vedle mě manžel, tak se tak hodinu až dvě převaluju než usnu. Je to hrozný. Ale jakmile bych vstala a šla něco dělat, tak na mě padne únava a jdu si lehnout, ovšem tam se to převalování opakuje…

gumiczud

misulinka udělej něco s tou demencí xD nebo si aspon někdy přečti co píšeš 🙂

HerbiG

posloucham muziku a otevru si okno :)

misulinka

a skouselasi plasky na spani a kdy by to nepomohlo tak si zajdi k doktorovi a ten ti poradi neco treba si precerpana a pak nemuzes usnou to semi taky stava ze sem moc ospala tak nemuzu usnou ale urcite to skus a drzim palecku

afro.minerva

Představuju si, že je moje hlava prázdná místnost a nebo se jdu na chvíli koukat na televizi. To mě většinou pomůže usnout. A když ne, tak holt čučím do tmy.

Zuzik

Já si tedy potichu zpívám ale musí to být nějaká pomalejší písnička a k tomu si ještě otevřu okno.

Vicki

U mne je to tak,že pokud se mi nechce spát,tak s tím bohužel nic neudělám a naopak-čím víc se o to pokouším,tím méně se mi to daří.Pustím si nějakou super muziku-něco poslechového-a dobrý je taky medunkový čaj.

panenka

já jsem na netu nebo si čtu

faktor82

Mě pomůže vstát a jít na chvíli něco dělat, třeba doutřít nádobí na odkapávači ;)

Jahoda

Já jsem na netu, čtu si nebo se koukám na film. Musím mít ale zhasnuté světlo a hrát by měla jenom televize. Mně to pomáhá a vždy do 5-ti minut usnu. :) ;o)

holčička

Nachystej si televizi na vypnutí a suneš při nějakém zajímavém filmu.taky to dělám když nemůžu usnot tak se dívam an film za chvili jsme unavena tak to nachystám na vypnutí a spím.

Pavel1212

Jinak ještě myslím na to, jak prožiju zítřek apod… .

oskar

Nejlepsi je dat si pivo,nebo se pomilovat.

Džanička

Já si čtu na netu,ale v mobilu abych nemusela vstavat,nebo hraju hry a když se mi to začne mlžit tak to vypnu a spim.Ale můj hlavní problém jsou studené nohy,tak to hupnu do horké sprchy,pak do pletených ponožek,do postele a spát.Pozdní sprcha hodně unavuje,a když mám zapálenou ještě aroma lampu(v té koupelně) tak ta dělá opravdu divy.Ale hlavně nelez do vany,nebo se ještě utopíš.

infant

Jeden náš profesor říkal, že on pije poděbradku a jí kvalitní tvrdé sýry, že je to prý delikatesa a že to tak dělá celou noc.
Mno a já si dám teplé mléko a pustím si Metalicu.

Zdroj: infant.blog.cz

Fregurdios

Pustím si film s titulkama