MirKop

Co děláte, když nemůžete spát?

Nejlepší odpověď
anonym

Noťas mám u pelechu, tak se koukám na něco na YT.

Další odpovědi
ReHu

jdu spát až když se mi chce
když se mezitím proberu a spánek nepřichází, čtu si nebo si na NTB pustím v pelíšku film

marci1

Nespím a něčím se zabavím. 🙂

briketka10

Koukám na stažené filmy 😁

Tw!st

Já mám zkušenost že pokud nemůžu usnout tak pokud to budu zkoušet dál tak neusnu ani za 2 hodiny, proto si jdu zapálit… pokud nekouříš tak mi pomáhá třeba pustit si ještě nějaký seriál nebo video na youtube… stručně řečeno radši obětuju 20 minut a pak pravděpodobně usnu než zkoušet usnout rovnou a pak ve 2 ráno naštvaně googlit finty jak usnout…

ptáč

http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=604251 mnozí to řeší takto

Jan Kunčar

Pěkná knížka, křížovky nebo procházka po zahradě (pokud to jde). Rozhodně ne PC nebo NB.

talka

Když se půl hodiny nemůže usnout, má se změnt činnost.

štamgast

Snažím se usnout nebo vylezu z postele a něco si dělám na tabletu.

lexx

počítám ovečky a když dojdu k číslu 2546 tak dobrou noc

postcd

Snažím se být fyzicky aktivnější, prodloužit klidovou dobu před spaním bez dívání do elektorniky, snaha uklidnit myšlenky, otevřít okno aby byla chladnější spánková teplota.

bolak

Jsem vzhůru.

střevo

ptáč – nejsou to samí debili ? na takovej web by mě můj lékař nepustil
furt mi říká Jeníku tady v ústavu seš jedinej co má přístup na onlajn, tak nám neudělej vostudu

střevo

ty vole mirkop, vidíš jak je ReHu rozumná – čte si a proto je tak chytrá
je tu nejchytřejší na webu
Samba si nečte a proto je tak hloupá – závislačka onlajnovice:-))

anonym

Ty „debili“ si nech pro někoho třeba doma, ale to bys asi rovnou jednu pořádnou schytal 🙂 Nějak tě moc zaujalo, kdo co v noci dělá, však jsi měl taky napsat, co v noci děláš, podle všeho nic moc, tak se dej nějak dohromady, třeba z tebe bude ještě aspoň trochu normální člověk 😁