arachis

Co děláte, když na vás padne splín?

Jak chmury zaháníte?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jdu do lesa nebo k řece.

Další odpovědi
quentos

Pustím si optimistickou muziku nebo jdu na procházku.
Splín na mě padá i tehdy, když vidím, jak někdo zakončuje „otázku“ tečkou.

lexx

pouštím si velmi staré praskající desky oněch bezstarostných časů a na chvíli přenesu zpět o takových 30 let, k tomu flaša dobrého vína neuškodí…

marci1

Nejlépe je jít si „vyčistit“ hlavu procházkou do lesa (šumění lesa a zpěv ptáků dělá divy), poslouchat příjemnou, relaxační hudbu, přečíst si hezkou knihu, uvařit si meduňkový čaj, naložit se do vany apod. Každý si jistě svůj způsob najde. 🙂

ReHu

Vezmu pesany na delší procházku, zajdu na návštěvu, pustím oblíbené písničky a poklidím.
Nebo se hodím na gauč, pustím telku, půlky programů prospím a nemyslím 🙂

cochee

Já jsem otrlý a splajny na mě nepadají. 😛

zjentek

to neznám, ale kdyby to přišlo, tak se ožeru a podpořím tak ekonomiku, bo splín je problém těch při smyslech a ti jsou zvláštní druh.

briketka10

Taky se mi to moc nestává mám kocourka
svou oblíbenou hudbu a filmy. Navíc jsem
sekla s kouřením, ale s pomocí žvýkaček
tedy nemám tu závislost a nepiju alkohol
tomu už půl roku úspěšně čelím 😁
_______________

Jo a dobře se bavte zde na odpovědích
to je taky nejlepší rada např. při vtipných
otázkách některých tazatelů :))

anonym

Dám si pivko,nebo jdu na zahradu,do lesa,nebo dělám muziku a též si i někdy pustím.

GM

Umyju okna nebo něco upeču, třeba dort nebo jako dnes po pohledu z okna muffiny.

ivzez

Mně se to moc nestává, ale pokud ano,
zavolám někomu ze svých přátel.

pucipuci

Je vidět,že jsou zde převážně pozitivní lidé. Já jít se splíne do lesa, tak si tam hned hodím mašli. Zatím jsem nenašel účinnou léčbu. Pořídil jsem si kočku,pak druhou,už máme tři a psa a kde nic tu nic. Dříve mi pomohla střílecí hra a pobít všechny parchan*y. Nyní si spíše pustím akční film. Přeji brzkou změnu duchovního stavu na více pozitivní.

gecco

Koukám, že všichni chodíme někam ´šmatlat´…
😉

ReHu

Quentos, to jsi asi na procházce imrvére, ne? 🙂

quentos

no kdybych moh, tak bych byl :{))> naštěstí toho dost nachodím i v rámci pracovní doby :{D> ale bohužel to nemá zdaleka ten efekt jako procházka…