Avatar uživatele
Tara48

Co děláte když máte „depku“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mrblackwell před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Tak si vyhledám odpovědi nahoře v modré liště.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Se skutečnou depresí si člověk sám neporadí, ale na blbou náladu jsem v létě našla na netu bezva radu. Dej si mezi zuby tužku ( nebo něco podobného ), obličej musí udělat grimasu, jako když se směješ. Když tohle uděláš před zrcadlem, je úspěch zaručen. Jinak spoustu rad jsem našla na
www.velka.zlu­tasova.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Ponořím se do četby nebo internetu, sem tam někomu zavolám. Psychofarmaka ani pití nepomáhá spíš situaci vyhrotí (výčitky) hlavně na chvíli vypnout a odehnat pochmurné myšlenky. Návštěva cvokaře nic neřeší a ty zjevy v čekárně…no katastrofa. Někdy prohlížím velmi staré fotky (škola, vojna, rodina a kamarádi)…vzpo­mínám. Pomůže mírná fyzická námaha, v létě jízda na kole, úklid domácnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Tu mám málokdy ale kdyby náhodou udeřila tak si skočím na tuto stránku(odpově­di)k tomu si pustím nějakou muziku a čtu a čtu až jí rozečtu tzn.až jí rozpustím a neuškodí k tomu nějaký kalíšek dobroty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

"depku"jako takovou nemívám,nazývám to špatnou náladou,a to si pustím nahlas hóódně nahlas hudbu,naliju si vínko a tancuju až se protancuju do dobré nálady, no a to samé dělám když mám i skvělou náladu, zajímavé pouštím si třeba varhany a vážnou hudbu a ta mě zas dostane do tý blbý nálady ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrblackwell

Když mám depku tak kouřím a nebo si pouštím tvrdou hudbu a cpu se čokoládou.Moje depka mě někdy drtí a trpím tak že ta bolest bývá někdy horší,nežli ta fyzická.Nic přijemnýho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Pustím si televizi a jdu si lehnout

nebo si pustím NAHLAS nějakou hudbu, ale tu mi za chvíli přijde máma ztlumit ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek