Co děláte když máte "depku"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak si vyhledám odpovědi nahoře v modré liště.

Další odpovědi:

Zlatý

Se skutečnou depresí si člověk sám neporadí, ale na blbou náladu jsem v létě našla na netu bezva radu. Dej si mezi zuby tužku ( nebo něco podobného ), obličej musí udělat grimasu, jako když se směješ. Když tohle uděláš před zrcadlem, je úspěch zaručen. Jinak spoustu rad jsem našla na
www.velka.zlutasova.cz

Stříbrný

Ponořím se do četby nebo internetu, sem tam někomu zavolám. Psychofarmaka ani pití nepomáhá spíš situaci vyhrotí (výčitky) hlavně na chvíli vypnout a odehnat pochmurné myšlenky. Návštěva cvokaře nic neřeší a ty zjevy v čekárně...no katastrofa. Někdy prohlížím velmi staré fotky (škola, vojna, rodina a kamarádi)...vzpomínám. Pomůže mírná fyzická námaha, v létě jízda na kole, úklid domácnosti.

Stříbrný

Tu mám málokdy ale kdyby náhodou udeřila tak si skočím na tuto stránku(odpovědi)k tomu si pustím nějakou muziku a čtu a čtu až jí rozečtu tzn.až jí rozpustím a neuškodí k tomu nějaký kalíšek dobroty.

Zlatý

"depku"jako takovou nemívám,nazývám to špatnou náladou,a to si pustím nahlas hóódně nahlas hudbu,naliju si vínko a tancuju až se protancuju do dobré nálady, no a to samé dělám když mám i skvělou náladu, zajímavé pouštím si třeba varhany a vážnou hudbu a ta mě zas dostane do tý blbý nálady ?!

Pokročilý

Když mám depku tak kouřím a nebo si pouštím tvrdou hudbu a cpu se čokoládou.Moje depka mě někdy drtí a trpím tak že ta bolest bývá někdy horší,nežli ta fyzická.Nic přijemnýho.

Zlatý

Pustím si televizi a jdu si lehnout

nebo si pustím NAHLAS nějakou hudbu, ale tu mi za chvíli přijde máma ztlumit :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.