Tara48

Co děláte když máte „depku“?

Nejlepší odpověď
ReHu

Tak si vyhledám odpovědi nahoře v modré liště.

Další odpovědi
Sůwa

Se skutečnou depresí si člověk sám neporadí, ale na blbou náladu jsem v létě našla na netu bezva radu. Dej si mezi zuby tužku ( nebo něco podobného ), obličej musí udělat grimasu, jako když se směješ. Když tohle uděláš před zrcadlem, je úspěch zaručen. Jinak spoustu rad jsem našla na
www.velka.zlu­tasova.cz

lexx

Ponořím se do četby nebo internetu, sem tam někomu zavolám. Psychofarmaka ani pití nepomáhá spíš situaci vyhrotí (výčitky) hlavně na chvíli vypnout a odehnat pochmurné myšlenky. Návštěva cvokaře nic neřeší a ty zjevy v čekárně…no katastrofa. Někdy prohlížím velmi staré fotky (škola, vojna, rodina a kamarádi)…vzpo­mínám. Pomůže mírná fyzická námaha, v létě jízda na kole, úklid domácnosti.

Jikra

Tu mám málokdy ale kdyby náhodou udeřila tak si skočím na tuto stránku(odpově­di)k tomu si pustím nějakou muziku a čtu a čtu až jí rozečtu tzn.až jí rozpustím a neuškodí k tomu nějaký kalíšek dobroty.

briketka10

"depku"jako takovou nemívám,nazývám to špatnou náladou,a to si pustím nahlas hóódně nahlas hudbu,naliju si vínko a tancuju až se protancuju do dobré nálady, no a to samé dělám když mám i skvělou náladu, zajímavé pouštím si třeba varhany a vážnou hudbu a ta mě zas dostane do tý blbý nálady ?!

mrblackwell

Když mám depku tak kouřím a nebo si pouštím tvrdou hudbu a cpu se čokoládou.Moje depka mě někdy drtí a trpím tak že ta bolest bývá někdy horší,nežli ta fyzická.Nic přijemnýho.

Michal Kole

Pustím si televizi a jdu si lehnout

nebo si pustím NAHLAS nějakou hudbu, ale tu mi za chvíli přijde máma ztlumit ☹