gladiola

Co delate , kdyz je vam smutno ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nedělám nic a chci být sám.

Další odpovědi
quentos

zaberu se do práce, to je na rozptýlení nejlepší, a pustím si nějakou pěknou svižnou hudbu. Několik dalších tipů viz v odkaze

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-smutno-co-s-tim

panenka

S mojími ratolestmi mi smutno ani nebývá ale když mi je tak se snažím myslet na něco pěkného,veselé­ho,nebo poslouchám své oblíbené písničky a hned je mi veselo

Lásenka

Třeba si čtu, abych přišla na jiné myšlenky, nebo vyšívám a tak.

Neonka

Optám se sama sebe, co by mi náladu zlepšilo a tak si napříkla otevřu pěknou knížku, nebo pustím oblíbený film, zatáhnu ostatní do zábavné stolní hry, jdu se hrabat do zahrady, koupím si dobrůtku, kytku, hodně mi pomáhá procházka venku za jakéhokoli počasí,… vyhledám lidi pozitivně naladěné…

Elk

Když je mi, jak říkáte. smutno, tak si pustím Cimrmana, ale v poslední době jsem si našel ještě něco lepšího!
Z uložto jsem si ztáhnul všechny dostupné díly Toulky čoeské minulosti. Moc krásné a příjemné povídání o celé naši historii od počátku po dnešek. Hodně se přiučím, ale taky to uklidňuje a poslouchám to i před spaním – dnes si pustím další díly, zapnu si vypínač počítače a to je pohoda! Každý díl trtvá zhruba 25 minut a celkově jich mám asi 800. Už jsem na nějakém 650 díle. Vřele doporučuji. P.S. Klikněte si na odkaz a napište, zdali jste zahnala smutek.

Zdroj: http://www.uloz­to.sk/hledej/?q=tou­lky+ceskou+mi­nulosti