Zlatý

Co děláte, když cítíte, že bojujete s větrnými mlýny?

Vzdáte to, nebo bojujete dál?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zalezi na tom jesli to ma vubec cenu bojovat

Další odpovědi:

Stříbrný

dá se vodhadnout jak si stojím a když ne tak to zabalím
proč se nervovat s něčím, s někým, když to nikam nevede:D

Zlatý

Klišé říká: Moudřejší ustoupí. (To je smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.)
Proto je pro mě vždy lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném. Tehdy ukončím diskuzi. Bylo by to pod mou úroveň. A to nemyslím nijak namachrovaně, jen se nerada zabývám zbytečnostmi.:-)

Bronzový

Vzdát to? To svědčí o slabosti. Bojovat bezhlavě stále dál a dál? To svědčí o býčí povaze s nízkou inteligencí. Povol a začni znova, ale chytni to za jiný konec. Najdi místo, kde to nejméně drhne, nebo kde je nejslabší článek řetězu. A tam se do toho opři plnou silou! To by v tom byl čert, aby se to nepohnulo. A když ani to nepomůže, řekni si "Aspoň jsem to zkusila" a najdi si jiný, zajímavější větrný mlýn.

Stříbrný

Bojuju dál. Dlouho. Ale ne věčně. Don Quijotte by si opdliv - už jsem prostě některé boje vzdala.
Doplňuji:
Nebo nevzdala? :) Kdoví...

Pokročilý

vzdám to - a myslím si něco o ignorantech , bohužel mě to vůbec neuspokojuje .....

Bronzový

Vzdam to,abych se k tomu jeste vratila-premyslim jak na to?A kdyz opravdu to uz vzdam-pak se chovam i ja jako vetrny mlyn a to z recese.

Zlatý

Při čtení této otázky se mi ihned vybavil můj boj se zvůlí estébáků, kteří mi hodně ztrpčovali v určité době život, jenže vzdát to, by znamenalo i vzdát se práce, která mne naplňovala. Že jsem se nevzdala se mi nakonec vyplatilo, ale nějak už jsem z toho neměla tu správnou radost. Zůstalo určité trauma, kterého jsem se těžko zbavovala. Na jejich praktiky jsem alergická dodnes ( i tady ).

Bronzový

ja jsem takovy debil,ze bojuji dál.hlavne se to tyka partnerstvi.neustale partnerovi cpu,aby jednal tak,a né onak.docvakne mi hoodne pozde,ze to nema smysl,okud to tak sam neciti.to je skutecne boj s vetrnymi mlyny.

Pokročilý

Nevím, proč bych útočila na větrný mlýn, navíc ty klasické jsou k vidění snad leda v Holandsku...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.