Avatar uživatele
zzzzz

Co děláte, když cítíte, že bojujete s větrnými mlýny?

Vzdáte to, nebo bojujete dál?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, Illines, alenad, anonym před 4140 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

dá se vodhadnout jak si stojím a když ne tak to zabalím
proč se nervovat s něčím, s někým, když to nikam nevede:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

zalezi na tom jesli to ma vubec cenu bojovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Klišé říká: Moudřejší ustoupí. (To je smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.)
Proto je pro mě vždy lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném. Tehdy ukončím diskuzi. Bylo by to pod mou úroveň. A to nemyslím nijak namachrovaně, jen se nerada zabývám zbytečnostmi.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

Vzdát to? To svědčí o slabosti. Bojovat bezhlavě stále dál a dál? To svědčí o býčí povaze s nízkou inteligencí. Povol a začni znova, ale chytni to za jiný konec. Najdi místo, kde to nejméně drhne, nebo kde je nejslabší článek řetězu. A tam se do toho opři plnou silou! To by v tom byl čert, aby se to nepohnulo. A když ani to nepomůže, řekni si „Aspoň jsem to zkusila“ a najdi si jiný, zajímavější větrný mlýn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Bojuju dál. Dlouho. Ale ne věčně. Don Quijotte by si opdliv – už jsem prostě některé boje vzdala.
Doplňuji:
Nebo nevzdala? :) Kdoví…

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

vzdám to – a myslím si něco o ignorantech , bohužel mě to vůbec neuspokojuje .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Vzdam to,abych se k tomu jeste vratila-premyslim jak na to?A kdyz opravdu to uz vzdam-pak se chovam i ja jako vetrny mlyn a to z recese.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Při čtení této otázky se mi ihned vybavil můj boj se zvůlí estébáků, kteří mi hodně ztrpčovali v určité době život, jenže vzdát to, by znamenalo i vzdát se práce, která mne naplňovala. Že jsem se nevzdala se mi nakonec vyplatilo, ale nějak už jsem z toho neměla tu správnou radost. Zůstalo určité trauma, kterého jsem se těžko zbavovala. Na jejich praktiky jsem alergická dodnes ( i tady ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja jsem takovy debil,ze bojuji dál.hlavne se to tyka partnerstvi.ne­ustale partnerovi cpu,aby jednal tak,a né onak.docvakne mi hoodne pozde,ze to nema smysl,okud to tak sam neciti.to je skutecne boj s vetrnymi mlyny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Nevím, proč bych útočila na větrný mlýn, navíc ty klasické jsou k vidění snad leda v Holandsku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek