STUDENTKAEVA

Co dělat z vosím hnízdem?

Nejlepší odpověď
Alesh

vyfotit, namalovat, obdivovat, okouknout… možností máš, stačí si jen vybrat 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokud ho nemáš zrovna v obýváku, nechej vosy a jejich hnízdo na pokoji…

dudu

Vosy jsou v blízkosti alergiků a dětí nebezpečné a často se chovají velmi agresivně. K hnízku se nepřibližovat a vosy nedráždit. Nelze-li se vosímu bydlu obloukem vyhýbat, nutno je zlikvidovat – nejlépe se obrátit na místní hasiče.

suaeda

Vosí hnízdo lze likvidovat různě. Nejsnadnější je zavolat hasiče. Hnízdo likvidují speciálním vysavačem, který je doslova rozšrotuje. Dále existují různé spreje a možnost opatrného oddělení celého hnízda do pytle. Tuto práci bych raději přenechal nějakému šikovnému sousedovi včelaři.
Kuriózně je zlikvidoval můj strýc. Před vchodem do hnízda (což byla díra v zemi) umístil nádobku s lihem, kterou zapálil. Všem vosám které letěly dovnitř i ven uhořely křídla a popadaly vedle. Zametení a likvidace zbytku byla otázkou chvilky.

ponovotny

rozhodně sníst. Jsou druhé nejlepší hned po vanilkových rohlíčcích