Co delat? Vylilo se mi na notebook víio

Pri jedne party mi nekdo na notebook prevrhl sklenici s vinem. Notebook se okamzite restartoval, ale funguje. Jen lepi klavesy, nektere proto nefunguji (a nektere zustanou prilepene a dokola pisou). Zvladnu to sam nejak vycistit? Nebo ho mam zanest do servisu? Pomuze to proplachnout lihem (s vodou)?

Nejlepší odpověď
Marunka

pokus se to rozšroubovat a vyndat jednotlivé čuslíky-klávesy a ty omýt. a hlavně už u noteboku nechlastej. Normální klávesnici koupíš za pár kaček, ale notebok je drahý měnit.

Další odpovědi
SinceX

pozor, nic na něj nelej, mohl bys ho definitivně rozbít..stačí vatičku, nebo tyčinky do uší namočit v lihu a pomalu ho protírat. Doporučení, u klávesnice se nedoporučuje pít..:)