JaserUpir

co delat venku kdyz se nudim nebo doma

Nejlepší odpověď
marci1

Nechci být za mentora, ale vzhledem k tomu, že čtyřky nejsou moc hezké známky ( viz otázky JaserUpir ), doporučovala bych více se učit a hlavně více číst. Čtením se naučíš hodně věcí a stačí „jen“ číst.

Další odpovědi
anonym

můžeš se zeptat vašich, jestli nepotřebují s něčím pomoct, nebo si udělej inventuru ve skříni a šuplikách, nebo něco sám uvař na večer

Drap

Neznám situaci, kdy bych se nudil, zvláště ne ve volném čase. To snad podle mne ani nejde.

cincina

Můžeš dělat spoustu věcí. Ven můžeš jít sportovat, nebo se jít projít. Doma si čti knihy. Stejně nechápu, jak se můžeš nudit.