IBI05

Co dělat se stresem ?

Každý týden né-li den trpím stresem. Buď brečím ze to nezvládnu nebo myslím na to jak neudělám maturitu což mě čeká za dlouho. Je toho spousta mám strašně napjaté nálady a jsem moc přecitlivělá. Hledám důvody proč nedělat věci které můžu udělat hned… Jak na to? Chodit k psychologovi se mi nechce..

Nejlepší odpověď
zzzzz

S někým si o tom popovídej, nemusí to být psycholog, co třeba rodiče.
Chodit k psychologovi není žádná ostuda.

Další odpovědi
marci1

IBI05 : V první řadě si uvědom, co je v životě nejvíc důležité. Jsi Ty a Tvoje rodina zdravá ? Máte se rádi ? Je krásný východ slunce, nebo záhon květin ? Je v životě nejdůležitější zdraví ? Samozřejmě že je, maturitu zvládneš a kdyby náhodou ne, tak se nic neděje, všichni jsou živí a zdraví. Držím Ti palce ! 🙂

anonym

Začni relaxovat, přihlas se třeba na jógu.

JančaKucera4

Dobrý den, je dobré, že hledáte způsoby, jak zvládat stres a zlepšit svůj stav. Pokud se cítíte přecitlivěle a máte nálady, je důležité se pokusit uvolnit. Osobně jsem objevila pomoc v přírodních doplňcích stravy, jako je Krupa Kratom, který mi pomáhá zvládnout stres a dodat potřebnou energii. Přináší mi klid a relaxaci, a nemusím sáhnout po žádných lécích.