procsy122

Co dělat se špatnou trvalou?

Nejlepší odpověď
iceT

Radikální řez-ostříhat.Nevím jestli se špatně provedená trvalá dá napravit,možná ano,ale to si tak zničíte vlasy ještě víc.Zkusila bych se zeptat v kadeřnickém salonu,jstli by tam nepomohli,přece jen jsou to profíci(někdy)a vědí co dělají.Moje kadeřnice třeba dělat trvalou odmítá,nedávno odmítla kamarádce udělat světlý melír do černých barvených vlasů,protože by to stejně nechytlo,ale jiná kadeřnice ten melír před časem udělala,aniž by na možné poškození vlasů upozornila.Proč taky,však dostala zaplaceno,přestože zákaznice spokojená nebyla.

Další odpovědi
žolik

jít do kadeřnictví pokud to bylo udělano tam,jinač ostříhat.REKLA­MACE!!!!

Zdroj: žolík