anony.M

Co dělat s vlhkostí v bytě?

Bydlíme v malé garsonce a máme tu strašně vlhko.Neustále se to sráží na okně(stačí se osprchovat nebo uvařit a je mokré okno),ale nejhorší je,že máme úplně vlhký jeden roh,je od toho mokrá zeď,lino,kobe­rec…Teď se to začalo promáčet ještě pod oknem…Pomozte,jak se té vlhkosti zbavit,co dělat?děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Aby se odstranil následek,tedy vlhko,musíte objevit příčinu.
Aspoň náznak,domněnku – proč?!!

Další odpovědi
Tata

Pokud bych vám poradil, bylo by to jen flikování. Navíc bych potřeboval vědět, jestli jsou zdi cihlové, nebo panelové. Důležité je také vědět jestli je dům zateplený. Jestli bydlíte v patře, mezaninu nebo v suterénu. To pronikání vlhkosti může mít spoustu příčin. Proto vám doporučuji obraťte se na odborníka, který na místě může určit příčiny vlhnutí zdiva a doporučí způsob jeho odstranění.